Absurdnost sluníčkářské Evropy. Matteo Salvini je stíhán za ochranu hranic proti nelegálním imigrantům. Svědčit proti němu má i ...

2 měsíce starý 12
Absurdnost sluníčkářské Evropy. Matteo Salvini je stíhán za ochranu hranic proti nelegálním imigrantům. Svědčit proti němu má i herec Richard Gere... V srpnu 2019, krátce před odchodem z vlády, Salvini nepovolil okamžité vylodění 147 běženců z lodi nevládní organizace Open Arms. Za „nelegální zadržování osob“ mu nyní hrozí až 15 let vězení. Takže vidíme, že na neomarxistickém Západě probíhají politické procesy podobné těm jako u nás v padesátých letech. Matteo, jsme s Tebou! Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Lodě pašující nelegálními imigranty by měly být zabavovány.

Svědčit proti Matteovi může i herec Richard Gere, který 9. srpna 2019 dorazil na loď, aby se informoval o zdravotním stavu migrantů a předal jim ovoce, zeleninu a vodu. Podle obžaloby může herec referovat o „celkové situaci na palubě“. Stane se tak pravděpodobně 17. prosince, informovaly Novinky.cz.

„Řekněte mi, nakolik je seriózní proces, ve kterém přijede z Hollywoodu svědčit o mých špatnostech Richard Gere?“ řekl Salvini novinářům při odchodu ze soudní budovy.

„Mám před sebou další vyšetřování a další proces jen kvůli tomu, že jsem bránil hranice, bezpečnost a důstojnost Itálie. Podle mě je to na medaili! Udělal bych to všechno znovu,“ řekl před časem Matteo.

Připomínám, že italský think-tank FareFuturo foundation varuje, že do roku 2100 bude polovina italské populace muslimská. Podle zprávy FareFuturo foundation muslimové představují 30,1 % všech cizinců pobývajících v Itálii od začátku roku 2019. Autoři také uvedli, že v roce 2018 počet muslimů vzrostl o 127 tisíc, zatímco počet křesťanů ve stejném období poklesl o 145 tisíc. Téměř osm z deseti přistěhovalců přicházejících do Itálie jsou muslimové a mají dvakrát větší natalitu než původní obyvatelé – do konce století tedy mohou tvořit polovinu obyvatel Itálie.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná a afrikanizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Zdroj