Agresivita převaděčů nelegálních muslimských imigrantů v ČR rapidně stoupá a ilegální imigrace eskaluje. Ministr vnitra Rakušan ...

3 měsíce starý 37
Agresivita převaděčů nelegálních muslimských imigrantů v ČR rapidně stoupá a ilegální imigrace eskaluje. Ministr vnitra Rakušan (STAN) i EU selhávají. Vlna ilegální imigrace do České republiky eskaluje a situace se stává neudržitelnou. Ředitel cizinecké policie Milan Majer v rozhovoru pro deník Právo upozornil, že agresivita převaděčů nelegálních muslimských imigrantů rapidně stoupá a že by při ostraze státních hranic uvítal pomoc české armády, protože policistů je nedostatek.

V letošním roce bylo na našem území zachyceno již 14 214 nelegálních imigrantů, zatímco během dosavadní největší migrační krize v roce 2015 to bylo pouze 3 024 osob. Ministr vnitra Rakušan (STAN) tuto situaci absolutně nezvládá a neřeší a ukazuje svoji neschopnost zajistit dostatečný počet policistů.

Hnutí SPD již dlouhodobě a opakovaně v této souvislosti požaduje výrazné personální a finanční posílení policie. Současná migrační krize rovněž ukazuje na další fatální selhání EU, na nefunkčnost tzv. schengenského systému i readmisních dohod o vracení nelegálních imigrantů.

Zdroj