„Až příliš často se ptáme, co pro nás může dalšího udělat Evropská unie, namísto toho, abychom se více ptali na to, co my můžeme...

1 měsíc starý 5
„Až příliš často se ptáme, co pro nás může dalšího udělat Evropská unie, namísto toho, abychom se více ptali na to, co my můžeme udělat pro Evropskou unii,“ řekl v novoročním projevu předseda Senátu Miloš Vystrčil z ODS. To dokazuje, že z ODS je eurofilní probruselská pravdoláskařská strana. Pan Vystrčil se opět poněkud trapně stylizuje do státníka formátu Johna F. Kennedyho, ale při vší úctě na to nemá. Kennedy řekl: „Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co můžeš ty udělat pro svou zem.“ Takže je vidět, že pro pana Vystrčila je vlastí Evropská unie a chce pracovat pro ni.

My v hnutí SPD chceme pracovat pro naši Českou republiku, pro naši zemi a pro náš národ. Prohlášení pana Vystrčila tedy získává v reálu spíše význam prohlášení kolaboranta Emanuela Moravce, který vyzýval český národ k věrnosti Třetí říši a společné árijské Nové Evropě. A nejlepší, co můžeme udělat pro Evropu a pro český národ je, že opustíme a rozpustíme Evropskou unii, tento novodobý totalitní žalář národů.

To, že ODS prosazuje zájmy Evropské unie a nikoli České republiky vidíme i na dalším aktuálním příkladu. Před klíčovými říjnovými volbami do Sněmovny totiž jasno v otázce přijetí eura v ČR. Koalice Pirátů a STAN potvrdila, že prosazují přijetí eura v ČR. A to samé potvrdila i koalice ODS, KDU-ČSL a TOP09, která jde také společně do voleb jako jeden subjekt. “ Naše koalice přispěje k zavedení eura,“ řekl minulý týden Miroslav Kalousek (TOP09). Také Andrej Babiš z hnutí ANO prosazuje přijetí eura. “Česko vstoupí do eurozóny až po reformě EU”, řekl nedávno Babiš, aniž by upřesnil, co má konkrétně na mysli tou “reformou EU”. Přijetí eura prosazuje také ČSSD.

Ukazuje se, že pakliže zvítězí výše uvedené strany, tak zcela reálně hrozí přijetí eura v ČR v příštím volebním období. A opakovaně se potvrzuje, že hnutí SPD je jedinou parlamentní stranou, která je programově PROTI přijetí eura v ČR, protože to není pro naší republiku a pro naše občany výhodné. SPD je také jedinou stranou ve Sněmovně, která prosazuje referendum o vystoupení z EU, aby sami naši občané demokraticky rozhodli o své budoucnosti ve své zemi. V této souvislosti si vzpomínám na loňské vyjádření Václava Klause ml. z Trikolóry, který řekl, že vystoupení z EU je dětinské a zopakoval tak slova svého otce.

Zdroj