Brněnský Zetor nabízí nové traktory. Podívejte se, jak jejich modely vypadají

1 měsíc starý 42

Kristýna Komárková

Známá brněnská firma Zetor v úterý oznámila, že rozšiřuje nabídku traktorů řady Compax. Jejich nabídka se rozroste o šest nových modelů o výkonu osmnácti až sedmatřiceti koňských sil.

Nové traktory Zetor Compax.Zvětšit fotkuKliknutím zvětšíte Zvětšit fotografii Zvětšit fotografii Zvětšit fotografii gallery 8 fotografií v galerii ›

Nové traktory Zetor Compax. | Foto: Deník/Kristýna Komárková

Nové traktory se dle vedení společnosti jednoduše ovládají a vynikají robustním provedením. Lidé si je také oblíbili díky nízkým pořizovacím nákladům a širokému využití při letní a zimní údržbě obcí, sportovišť, firemních areálů nebo také pro práci v zahradnictví.

Jízdní kolo na vodíkový pohon.

Moravskoslezský kraj shání jízdní kola na vodík. Jedno za 200 tisíc korun

Zetor vyrábí nové modely už třetím rokem. Jejich prvním společným výsledkem je nový traktor vyvinutý speciálně pro indický trh. Ten byl slavnostně představený vloni na podzim na veletrhu CII Agro Tech India 2022 v indickém Chandigarhu.

„Nové Compaxy byly poprvé k vidění minulý týden na mezinárodní zemědělské výstavě v Maďarsku a v následujících měsících se je chystáme představit na dalších výstavách v České republice i v zahraničí. K prvním zákazníkům zamíří nové traktory v nejbližších týdnech,“ uvedl ředitel prodeje a marketingu Zetoru Petr Konštacký.

Prezidentské volby 2023

Druhé kolo prezidentských voleb proběhlo v termínu 27. a 28. ledna 2023. Občané si zvolili za prezidenta Petra Pavla, který porazil Andreje Babiše 

Výsledky najdete zde

Přinášíme vám také nejnovější zprávy, rozhovory, analýzy po prezidentských volbách. Dočíst se také můžete, jaké má prezident pravomoci.

Ostatní kandidáti na prezidenta

Jaroslav Bašta, Karel DivišPavel Fischer, Marek Hilšer, Danuše Nerudová, Petr PavelTomáš Zima

Připomeňte si předvolební rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů.

Monika Babišová, Klára Fischerová, Robert Neruda, Jitka Divišová

Podívat se také můžete, jak probíhaly prezidentské volby v roce 2018.

Zdroj