Brzobohatý podává žalobu na Kuchařovou. Až příliš na můj žaludek, důkazy vedou k Taťáně, tvrdí

3 měsíce starý 8

„Je toho na můj žaludek vážně příliš. Už se v rámci kauzy Kuchařová vs. Brzobohatý útočí i na mou rodinu a celá záležitost tím klesá pod tu nejnižší úroveň,“ uvedl Brzobohatý na svém Instagramu. „Na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila, a zastavila se tak centrifuga spekulací,“ oznámil

Redakce Blesku kontaktovala známého hudebníka s žádostí o vyjádření k obsahu církevní žaloby minulý týden. Ačkoliv se Brzobohatý novinářů ptal, od koho kompletní znění dokumentu získali , odpovědi se zřejmě nedočkal. Sám ale přišel s jasnou tezí, kdo chce jeho jméno veřejně dehonestovat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Ubohá lež a klasická finta Taťány. Brzobohatý vrací úder, odmítl výroky Kuchařové kamarádky

„Není třeba být detektiv, abychom vylučovací metodou přišli na jedno jediné jméno. Z církevního soudu pro to nemá nikdo důvod. Vzhledem k dehonestujícímu obsahu žaloby bych byl úplný blázen, kdybych to udělal já. Pokud by to byl jeden z našich právníků, tak můžou rovnou oba vrátit diplom, a zbývá tedy už jen jediný člověk – Taťána. Upřímně, tohle zjištění mi přijde nejděsivější na tom všem,“ uvedl následně Brzobohatý v rozhovoru zmiňovanému deníku.

Proti jeho tvrzení se ovšem ohradila Kuchařová. „Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného,“ napsala modelka na svém Instagramu.

V církevní žalobě například stojí, že se hudebník rád převléká za ženu, což má mít vliv na jeho sexualitu. Brzobohatý však v rozhovoru tvrdil, že exmanželka o jeho zálibě věděla a některých večírků, kdy se oblékal do nejrůznějších kostýmů, se i účastnila. Rázně se však ohradil vůči tomu, že by neměl jasno o své sexuální orientaci.

„Vyrostl jsem ve světě kostýmů, líčidel, paruk a jeviště. Jako děcko jsem se často převlékal za různé postavy z filmů a chodil se pak předvádět rodičům do obýváku. Zkrátka mě tyhle transformace bavily a baví doteď. Jsem velkým fanouškem i Drag Queen. Může to někomu připadat zvláštní nebo divné, ale já se u toho skvěle bavím a náramně se odreaguju. Rozhodně to ale nemá vliv na mé duševní zdraví nebo moji sexuální orientaci,“ vysvětlil umělec.

Podle dokumentu mělo být mimo jiné zjištěno, že plodnost Brzobohatého není úplně v pořádku. „To není pravda. Jsem zdravý a plodný muž. Mám na to razítko od doktora,“ ohrazoval se hudebník. Dodal také, že skutečnost, že s první manželkou Johanou podstoupili asistovanou reprodukci nic neznamená.

Zdroj