Buffalo konečně utnulo neslavnou sérii, vyhrálo po 18 porážkách v řadě

3 měsíce starý 9

Buffalo konečně utnulo neslavnou sérii, vyhrálo po 18 porážkách v řadě

Voráček se v 23. minutě podílel na kontaktní trefě obránce Ivana Provorova na 1:2. Český reprezentant vybojoval puk u pravého mantinelu pro Seana Couturiera, který zpoza branky našel ruského beka. Provorov otřel svou střelu o obránce Brandona Montoura a snížil na rozdíl jednoho gólu.

Zbytek zápasu však patřil Buffalu. Hráči Sabres vstřelili další čtyři branky a došli si pro první výhru po více než měsíci. Dvěma góly ve třetí části pomohl Buffalu k hladké výhře obránce Montour.

Toronto zvítězilo ve Winnipegu 3:1 a bodovalo popáté v řadě. Základ k výhře položili Maple Leafs v první třetině, kterou po brankách Austona Matthewse a Zacha Hymana vyhráli 2:0. Matthews si 24. gólem v ročníku upevnil pozici nejlepšího střelce.

Colorado v divokém zápase porazilo Arizonu 9:3. Aktivita Avalanche v úvodu utkání vyústila v rychlé vedení 5:1, ke kterému pomohl třemi góly finský útočník Joonas Donskoi. Avalanche bodovali podvanácté v řadě.

Připravujeme podrobnosti. 

Výsledky NHL:

Buffalo - Philadelphia 6:1, Winnipeg - Toronto 1:3, Zápasy Colorado - Arizona, San Jose - Minnesota a Vegas - Los Angeles se ještě hrají, Utkání Vancouver - Calgary bylo odloženo.

Zdroj