Časopis Reflex dnes tvrdě urazil všechny voliče SPD. Jeho novinář KAREL STEIGERWALD označil voliče SPD za neandrtálce. Další zou...

3 měsíce starý 12
Časopis Reflex dnes tvrdě urazil všechny voliče SPD. Jeho novinář KAREL STEIGERWALD označil voliče SPD za neandrtálce. Další zoufalé nepravdivé předvolební pomluvy neustále šíří o SPD web Seznamzpravy a časopis Respekt. Je vidět, že SPD stoupají volební preference, tak jsou z toho voliči Pirátů a dalších na nervy🙂👍🏻 Co si o Reflexu a o těchto novinářích myslíte? Naše odpověď bude slušná, jasná a demokratická - přijďte v co největším množství k říjnovým volbám, vemte s sebou také rodinu a přátele a pojďme ukázat vládnoucím elitám, jakou má politický program SPD podporu!

KAREL STEIGERWALD ve svém vyjádření psal o neandrtálcích, účelově do toho zamotal politiku a napsal toto: "Podle tvaru očí byli neandertálci i vynikající pěvci. Viděli barvy přesněji než psi. Podle čelistí dokázali barvy i zazpívat. Teď, před volbami, by Vás asi zajímalo, jakého byli politického přesvědčení. Podle úlomků chodidel měli namířeno od levého středu mírně nahoru k Okamurovi . Plyne z toho, že někteří neandertálci se dožili dneška. Prozradil to tvar nosu okamurovců."

Zdroj