Ceterová o rozchodu s Vémolou: Doma panovalo napětí na hraně agresivity. Utekla i s dětmi

5 měsíce starý 238

„Můj muž je duší bojovník. Jeho dlouhotrvající zdravotní problémy se často odrážejí v jeho každodenním životě a na psychice. Poslední týdny jsou u nás náročné a já jako žena po porodu přirozené potřebuji s dětmi klid,“ uvedla pro deník Blesk Lela, která teprve před několika týdny přivedla na svět syna Rockyho.

„Tak, jak je to Karlosem v afektu prezentováno, o mně vytváří dojem, že jsem se zachovala neeticky, ale opak je pravdou, v domě bylo napětí už na hraně agresivity. A to proto, abych předešla situaci, která se nyní stala,“ doplnila slovenská modelka.

O údajné nevěře informoval bojovník MMA na svém instagramovém profilu v půl třetí ráno. Svou budoucí manželku obvinil z podvádění, kterého se měla dopustit s Vítem Kaiserem, který má sám dvě děti a manželku, toho času v nemocnici. „Nejsem žádný svatoušek, ale mít ženu v nemocnici se dvěma dětmi a chodit za kamarádovou ženou, to je vrchol prasárny,“ zaznělo ve videu, které Vémola umístil na sociální sítě.

Ceterová ovšem nevěru popírá. „S pánem, kterého označil Karlos, máme výhradně pracovní vztahy a stejně tak i Karlos, proto nerozumím této situaci,“ komentovala matka dvou dětí.

„Chápu, že moje image nabádá k tomu, že jsem nevděčná a zlatokopka. Opak je pravdou. Neustále pracuji, i během těhotenství, v šestinedělí, a to proto, že nemám pocit zabezpečení. Celá tato situace je vedena mediálně mým mužem, který je afektivní a bez zdravého úsudku,“ poznamenala Ceterová, která v současnosti pobývá i se svými dětmi u kamarádky.

Rozchod by měl být definitivní

Zatím neví, jaký další krok podnikne. „Jak se zachovám, zvažuji, nakolik svého muže mám v srdci. A je otcem našich dětí. Nicméně musím si zachovat i důstojnost ženy a matky. Děkuji všem, co při mně stojí, jakmile se dostanu k telefonu, dám živé prohlášení,“ uzavřela Ceterová.

Média v minulosti spekulovala, že byl sám Ceterové nevěrný. Po jeho údajné aféře následoval rozchod, ale časem se k sobě vrátili. S Ceterovou měl v té době už dceru Lili. Teprve před šesti týdny mu pak porodila syna Rockyho. Kromě toho plánovali svatbu.

Nynější rozchod by však měl být definitivní. „Tohle je oficiální konec mě a Lely Ceterové,“ doplňuje Vémola s dovětkem, že své nyní již bývalé partnerce pomůže, jak bude moci kvůli svým dětem.

Zdroj