Co nového v aplikaci Mapy.cz. Nahlaste rozkopanou silnici nebo uzavírku a usnadněte cestu ostatním řidičům

před 2 měsíce 87

Oživeno 15. února 2024 | Únorová aktualizace mobilní aplikace Mapy.cz přichází s užitečnou funkcí pro všechny řidiče. Umožňuje nahlásit rozkopanou silnici nebo jiný problém a usnadnit tak plánování cesty ostatním řidičům. Mapy.cz tak získávají částečně rozměr sociální navigační sítě, podobně jako jej známe z navigace Waze, patřící Googlu.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud během své jízdy narazíte na rozkopanou silnici nebo jiné dopravní omezení, můžete událost přímo v aplikaci Mapy.cz nahlásit. Během chvíle se ukáže všem ostatním řidičům. V nabídce jsou události typu uzavírka, práce na silnici a kyvadlově řízená doprava. Novou funkci lze používat po celém světě.

Nejlepší tipy a návody pro mobily

Překvapilo nás, kolik lidí napříč generacemi používá na svém mobilu pouze základní funkce. Je to ohromná škoda. Vydali jsme proto časopis, speciál Computeru, kde na 132 stranách najdete podrobné návody, jak si Androidem usnadnit život.

Časopis si můžete hned teď pohodlně objednat online na iKiosku. Stojí 149 Kč a bez dalšího příplatku jej zabalíme a pošleme rovnou do vaší schránky.

Přečtěte celý článek