Další průšvihy Meghan a Harryho: Ani nemoc krále se synem nesblíží, rozebírají britská média

před 2 měsíce 66

„Nemůžete se smířit s mužem, který si za poslední tři roky vydělával na živobytí tím, že byl zrádcem a způsobil tím tolik neštěstí. Myslím, že to opravdu udělal schválně. Není to chlapec, je mu skoro čtyřicet. Myslím, že budoucnost monarchie závisí na odstranění Sussexů z veřejného života,“ okomentoval rodinné vztahy královský životopisec Tom Bower pro Daily Mail.

ČTĚTE TAKÉ: Karel III. se poprvé vyjádřil ke své nemoci. Proč je rád, že byla jeho diagnóza zveřejněna?

Britský král Karel III. se po další léčbě rakoviny vrátil z Londýna do Sandringhamu. V hlavním městě strávil jeden den. Po úterním příletu helikoptérou do Buckinghamského paláce ho fotografové zachytili, jak odjíždí s královnou Kamilou do nedalekého paláce Clarence House.

Mezitím Harry a Meghan přilili olej do ohně novými webovými stránkami na doméně Sussex.com. Na domovské stránce nového webu je erb vévodů a nápis „Kancelář prince Harryho & Meghan, vévody a vévodkyně ze Sussexu“.

To je ale podle komentátorů přesně to, co se oba zavázali, že dělat nebudou. „Když vévoda a vévodkyně v roce 2020 učinili smutné rozhodnutí otočit se zády ke královskému životu, dohodli se, že nebudou používat své tituly pro finanční nebo osobní zisk,“ vysvětlila sloupkařka Sarah Vineová. Dodala, že zbavit Harryho a Meghan jejich titulů je jediný způsob, jak je zastavit.

Další skandál je proti tomu jen úsměvný. Harry a Meghan totiž odcestovali z Kalifornie do Vancouveru v Kanadě soukromým tryskáčem. Přelety v Kanadě ale byly dlouhé jen pár desítek kilometrů, což rozčílilo ochránce přírody.

Přečtěte celý článek