Další smutné manželství Pamely Andersonové. Hvězda Pobřežní hlídky se pošesté rozvádí

3 měsíce starý 16

Podle informací deníku Daily Mail, který se odkazuje na zdroje z jejich okolí, Andersonová už požádala o rozvod, zároveň se prý již i odstěhovala z rodného sídla v Kanadě, kde s Hayhurstem žila. Vrátit by se měla do luxusního plážového domu v Malibu, kde teď tráví čas se svými syny.

S Hayhurstem se vzali teprve po roční známosti předloni na Štědrý den. „Jsem přesně tam, kde potřebuji být, v náručí člověka, který mě bezmezně miluje,“ svěřila se tehdy listu Daily Mail hvězda seriálu Pobřežní hlídka.

Svatba se konala na zahradě rozlehlého venkovského statku v Ladysmithu na východní straně kanadského Vancouveru, který Andersonová koupila před lety od svých prarodičů. Obřad se odehrál bez přítomnosti rodiny a přátel, oba ale uvedli, že měli jejich plné požehnání. „Svatbu jsme měli v domě, který jsem koupila od mých prarodičů před 25 lety. Místo, kde měli svatbu i oni. Stále jsou spolu. Myslím, že je to znamení,“ řekla tehdy herečka.

Fotografové zmíněného deníku ji nyní zachytili na ulici bez snubního prstýnku, když si vyrazila se svým asistentem a psem na kávu.

Kráska z Playboye

Prvním manželem Adersonové byl bubeník Tommy Lee, za kterého se provdala v roce 1995 a měla s ním dva syny. Vzali se pouhé čtyři dny po seznámení a vydrželi spolu tři roky. S Leem má herečka dva syny.

V roce 2006 se pak provdala za hudebníka Kida Rocka, po půlroce se však rozešli. Poté se stal jejím manželem pokerový hráč Rick Salomon. Jejich vztah jim ale vydržel jen pár měsíců, a to i přesto, že si ho vzala hned dvakrát – v letech 2007 a 2013. Začátkem roku 2020 se údajně provdala za hollywoodského producenta Jona Peterse. Po 12 dnech ale sňatek zrušili. Jejím posledním a současným manželem je Dan Hayhurst.

Andersonová je známá především ze seriálu Pobřežní hlídka. Kromě toho si zahrála například ve filmech Barb Wire, Borat, Scooby-Doo či Scary Movie 3. Známá je také svými obnaženými fotografiemi v časopise Playboy, v němž se několikrát objevila na titulní straně.

Zdroj