Dcera expremiéra Grosse měla nehodu. Ve svém luxusním autě nabourala do vozu s rodinou

2 měsíce starý 7

K nehodě mělo dojít v neděli 26. března v ulici Mezichuchelská v Praze 5. „V ulici Mezichuchelská slečna Grossová vjela do mokré zatáčky, ‚jela jako prase‘ a napálila to do rodiny v bílém volkswagenu,“ uvedl očitý svědek webu Expres.cz.

V důsledku nehody mělo její luxusní vozidlo Audi RS3 být poničené z přední strany. Vystřeleny byly také airbagy. „V bílém vozu Volkwswagen bylo zranění, jen pohmožděniny na sedadlech vpředu, dvě ženy. U auta Audi RS3, které řídila Denisa Grossová, skončil spolujezdec v nemocnici. Ona tam jela sama po došetření nehody. Nehoda se podle policie stala přesně v 16:30,“ uvedl zdroj.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Bílá i po osmi letech s Filipim září štěstím. Prozradila, jaký si vytvořili rituál

Zprávu o nehodě potvrdil také policejní mluvčí Jan Rybanský. „Můžeme potvrdit, že k této nehodě došlo, obešla se bez zranění. Jestli si účastníci vyhledali lékaře po vlastní ose, nemůžeme potvrdit,“ řekl.

Krátce se k incidentu vyjádřila také Denisina maminka Šárka Grossová. „Denisa nezvládla zatáčku na vlhké silnici, ale díky bohu to odnesly jen plechy a všichni jsou v pořádku,“ sdělila pro web Prima Ženy.

Zdroj