Děsivé video ze slušovické diskotéky. Zmatek, slzy a křik, popsal svědek beznaděj v tlačenici

4 měsíce starý 57

K incidentu došlo v noci na 30. října v Music Clubu Sud ve Slušovicích. Na místě se konala halloweenská party, do klubu ale dorazilo mnohem víc lidí, než se předpokládalo. Pořadatelé tedy přestali pouštět návštěvníky dovnitř a ti se tak začali hromadit na schodech přede dveřmi.

„Byla tam velká řada lidí, co chtěli dovnitř a zároveň lidi, kteří chodili ven, šli si zakouřit a pak chtěli jít zase zpátky,“ popisoval pro CNN Prima NEWS Vojtěch Bečica, který na místě v sobotu večer byl. Dodal, že v jednu chvíli se lidé začali strkat a popadali ze schodů. „V podstatě se nedalo nic dělat.“

Na místo dorazili záchranáři a také policie. „Byl tam velký zmatek, křik a slzy,“ dodal Bečica. V tlačenici se zranilo osm lidí, pět z nich bylo převezeno do nemocnice. „Rozsah zranění byl velmi rozlišný, od intoxikace alkoholem až po vážná zranění a bezvědomí,“ řekl mluvčí zlínských záchranářů Jakub Omelka. Dodal, že mezi zraněnými byli i nezletilí.

Tragické byly oslavy Halloweenu v jihokorejském Soulu, kde kvůli vzniklé panice přišlo o život 153 lidí. Pro CNN Prima NEWS popsali hororovou noc očití svědci.

Zdroj