Dítě v ohrožení❗️ Pátráme po 15leté Jolaně Škopkové z Prahy Líbeznic. Podle zjištěných informací by dívka mohla mít sebevražedné úmysly a sklony k sebepoškozování. Pokud ji uvidíte, volejte neprodleně 158. Pohybovat se může kdekoliv v ČR. https://t.co/bdLeahhq66 #policiestc pic.twitter.com/fM1x83B2EZ

— Policie ČR (@PolicieCZ) June 20, 2024

Policisté z Prahy venkov-východ vyhlásili v úterý pátrání po patnáctileté Jolaně Škopkové, kterou pohřešuje její rodina. Jolana měla navštívit v úterý odpoledne lékaře v Praze, kam ale nedorazila. O tom, že nepřišla, kontaktovala matku zdravotní sestra. Telefon u sebe nemá a doposud se domů nevrátila. Šetřením policisté zjistili, že dívka si koupila na hlavním nádraží v Praze jízdenku do Brna, avšak není zřejmé, zda vlakem skutečně odjela.

Praha/Brno 15:25 20. června 2024

Pohřešovaná je vysoká asi 160 centimetrů, hubené postavy. Má hnědé oči a dlouhé rovné hnědé vlasy. Ty mívá sčesané do culíku. Na sobě by měla mít džínové kraťasy světle modré barvy, béžové tílko a béžovou látkovou tašku s nápisem I Love London.

Dívka se s ničím neléčí, žádné léky nebere, v minulosti pohřešovaná nebyla, nicméně nyní by podle policisty zjištěných informací mohla mít dívka sebevražedné úmysly a sklony k sebepoškozování.

V případě, že jste Jolanu viděli nebo ji kdekoliv spatříte či víte, kde by se mohla nacházet, neprodleně kontaktujte policisty na lince tísňového volání 158.

job

Nejčtenější

Nejnovější články

  1. ŽIVĚ: Slovinsko hraje na Euru v poločase proti Srbsku 0:0, Radiožurnál Sport vysílá přímý přenos

  2. DÍTĚ V OHROŽENÍ: Policie pátrá po patnáctileté dívce. Nepřišla k lékaři a zakoupila si jízdenku do Brna

  3. ŽIVĚ: Hledáte ohledně střelby na FF UK viníka? Je jenom jeden, pachatel, odráží policejní šéf kritiku

  4. ‚Zabij, zabij Srba‘. Srbsko hrozí odstoupením z Eura kvůli pokřikům chorvatských a albánských fanoušků

  5. Přes 1000 lidí zemřelo při letošní muslimské pouti do Mekky. Na vině byly teploty nad 50 stupňů

  6. 6 stížností na eurovolby zatím dostal Nejvyšší správní soud. Zmiňují Rajchla i Nerudovou

Aktuální témata

Webbův teleskop, Inflace, Petr Pavel, Nejbohatší člověk na světě, Vesmírný teleskop Jamese Webba, Ukrajina online, Jak ušetřit na energiích, Rusko, Ukrajina, Vladimir Putin, Volodymyr Zelenskyj, Volební průzkumy, Koronavirus, Film, Statistika nehod, Můj rozhlas, Vinohradská 12, Počasí, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Zprávy z domova, Zprávy ze světa, MS hokej 2023

Doporučujeme