Dívka si prošla hotovým peklem. Přes FaceTime bezmocně sledovala, jak umírá její přítel

4 měsíce starý 32

James East vyrazil společně se svojí sestrou Abigail na narozeninovou oslavu. Po party se rozhodl odjet domů. Jeho přítelkyně Arabella s ním hovořila po FaceTimu, když směřoval k taxíku. East se ovšem rozhodl během telefonování posadit na stěnu mostu, která mu byla do pasu. Zřejmě však špatně odhadl její výšku a přepadl do řeky. „Jeho ubohá přítelkyně s ním hovořila po FaceTimu, když došlo k tragédii. Musela si projít peklem,“ řekla sestra zesnulého muže.

East byl ve vodě téměř hodinu, než ho záchranáři našli a odvezli do nemocnice. Podle infotmací webu Daily Mail se ho pak lékaři další tři hodiny snažili přivést k životu. Bylo to však marné. Chlapec zemřel ještě dřív, než spadl do vody. Utrpěl totiž vážné poranění hlavy. „Při pitvě bylo zjištěno, že byl mrtvý ještě před pádem do vody kvůli zranění hlavy,“ doplnila jeho sestra.

Tragická zpráva přišla jen šest týdnů poté, co East získal vysněnou práci ve společnosti Trybe v Londýně. Jeho matka Sara Iveyová se to dozvěděla od policistů, kteří jí v noci zaklepali na dveře. „Jsme zničení. Je to hrozné, byl tak mladý a měl se na co těšit,“ uvedla. „Je to strašné a stále tomu nemůžeme uvěřit,“ dodala smutně.

Tělo pětadvacetiletého Easta bylo převezeno domů do Swansea. Ve čtvrtek 13. října se pak uskutečnil pohřeb. „Před několika týdny získal vysněnou práci. Dařilo se mu opravdu dobře a všichni ho měli rádi. Miloval Londýn a žertoval, že domů jezdí jen za neteří. Měl velmi suchý smysl pro humor a byl duší všech večírků,“ dodala jeho sestra.

Zdroj