Do LDN mě nedostanou, říká Krampol. S Patrasovou a Slováčkem se chystá na wellness

před 4 měsíce 67

Poslední půlrok strávil Jiří Krampol více v nemocnicích než doma. Trápily ho chronicky nemocné průdušky a k tomu se přidalo bolavé koleno, které mu znemožňovalo pohyb. Kvůli tomu celý leden prožil na rehabilitačním oddělení, aby posílil ochablé svalstvo.

Domů se však vrátil jako znovuzrozený. „Cítím se daleko lépe, pomohlo to,“ uvedl spokojeně herec. V dubnu plánuje vyrazit s Felixem Slováčkem a jeho ženou Dagmar Patrasovou a dalšími přáteli na wellness pobyt do Františkových Lázní. „Těším se tam moc. Jezdíme tam pravidelně. Vždycky jsme tam hrávali i tenis, který teď budu muset oželet, protože se ještě musím šetřit, ale i tak si to tam určitě moc hezky užijeme,“ uvedl Krampol.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Herecká legenda Slávka Budínová umírala jako multimilionářka. Ani peníze nezabránily jejímu smutném konci

Mnoho lidí je na tom hůř než já, říká

Informace, že by měl opustit svůj pražský byt a přesunout se do léčebny dlouhodobě nemocných, striktně odmítá. „Přečetl jsem si o sobě hrozné věci. Že chci umřít, mám deprese nebo že mě lékaři pošlou do LDN... Nevím, kdo takové kraviny o mě pořád píše. Jsou to naprosté blbosti. Do LDN mě nedostanou, dokud to půjde, budu si život užívat. Jasně, mám svůj věk, ale zdravotně na tom nejsem ještě nejhůře. Zaplaťpánbůh za to, jak to je. Mnoho lidí je na tom daleko hůř než já,“ poznamenal herec, který letos v červenci oslaví 86. narozeniny.

„Jsem šťastný, že stále můžu dělat práci, která mě baví. Jsem exhibicionista a potřebuju lidi a jejich smích. To mě nabíjí,“ uzavřel herec, který dlouhá léta na TV Prima provázel zábavným pořadem Nikdo není dokonalý.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Jiří Krampol zavzpomínal na své legendární herecké kolegy

Přečtěte celý článek