Do texaské restaurace vtrhl lupič. Zákazník ho zastřelil

2 měsíce starý 30

V jedné z restaurací v Houstonu se v pátek odehrálo drama završené střelbou. Jeden se zákazníků vytáhl na ozbrojeného lupiče pistoli a na místě ho zastřelil. Místo činu pak opustil. Police ho hledá, aby podal vysvětlení.

Foto: Twitter @Mr12G

Zákazník zastřelil lupiče v texaské restauraci.

Článek

Podle záznamu bezpečnostních kamer došlo k přepadení v noci ze čtvrtka na pátek krátce po půlnoci. Do podniku Ranchito #4 Taqueria vstoupil ozbrojený muž s kuklou na hlavě. S pistolí v ruce po zákaznících vyžadoval cennosti.

Jak napsal server Fox News, policisté později uvedli, že lupičova zbraň byla plastová a jednalo se buď o airsoftovou zbraň nebo vzduchovou pistoli na plyn. Oficiální detaily celého incidentu ale policie ještě nezveřejnila.

Jeden ze zákazníků uposlechl nejprve stejně jako ostatní a na zem hodil své cennosti. Když kolem něj lupič procházel, vytáhl však svou zbraň a začal na něj střílet. Podle svědků vystřelil nejméně devětkrát. Kamerové záznamy ukázaly, že poslední rána mířila do hlavy na již ležícího nehybného lupiče.

Střelec následně posbíral hotovost a cennosti a vrátil je ostatním zákazníkům. Pak s několika dalšími zákazníky místo činu opustil.

Policie po muži pátrá. V prohlášení uvedla, že vůči němu nebylo vzneseno žádné obvinění. Stejně tak chce mluvit se zákazníky, kteří místo činu opustili před příchodem policie.

Šestiletý žák úmyslně postřelil v USA učitelku

Amerika

Výběr článků

V bytovém domě na jihu Čech vybuchl plyn

V bytovém domě v obci Kamenná nedaleko Trhových Svinů na Českobudějovicku v neděli vybuchl plyn. Incident se obešel bez zranění, ale hasiči museli preventivně...

Načítám

Zdroj