Dobrá zpráva. V Dánsku si již začínají uvědomovat, že masová imigrace, multikulturalismus a islamizace jsou průšvih a nyní se dá...

3 měsíce starý 7
Dobrá zpráva. V Dánsku si již začínají uvědomovat, že masová imigrace, multikulturalismus a islamizace jsou průšvih a nyní se dánská vláda snaží, aby se imigranti více integrovali či asimilovali do většinové společnosti a aby se zmenšil problém s imigrantskými ghetty, kterým se také říká no-go zóny či politicky korektně „citlivé oblasti“. V návrhu novely zákona chce ministr vnitra a bydlení Kaare Dybvad Bek do deseti let snížit podíl „nezápadních“ obyvatel v těchto oblastech na 30 procent. Hnutí SPD se jasně staví proti masové imigraci, multikulturalismu a islamizaci, abychom podobné problémy nemuseli řešit i v naší zemi. Je otázka, zda vůbec ale bude takové řešení v Dánsku dostačující a zda bude chtít vedle „nezápadních“ obyvatel někdo bydlet.

Dosavadní zákon přijatý dřívější pravicovou vládou nebyl dostatečně razantní, když jeho cílem bylo snížení počtu obyvatel z jiného kulturního prostředí v problematických čtvrtích na 50 procent, informovalo Echo24. Také je dobře, že Dánsko chce vracet migranty zpátky do Sýrie.

Dánský parlament též přijal nový zákon zakazující zahraničním vládám financovat mešity v Dánsku. Cílem opatření je zabránit muslimským zemím v prosazování islámského extremismu v dánských mešitách. Dánská vláda učinila první kroky poté, co dánské noviny »Berlingske« v lednu 2020 oznámily, že Saúdská Arábie darovala 4,9 milionu dánských korun (přibližně 660 000 eur) mešitě Taiba v multikulturní čtvrti Nørrebro, známé také jako „malá Arábie“ . Dar byl poskytnut prostřednictvím velvyslanectví Saudské Arábie v Dánsku. Mešita Taiba je považována za jednu z nejkonzervativnějších v Dánsku, byla základnou pro řadu fundamentalistických islamistů, kteří byli usvědčeni z teroristických trestných činů, citovaly PrvníZprávy.cz server freiewelt.net/

Podle ministra Beka „roste riziko, že uvidíme rozšiřování paralelní náboženské a kulturní společnosti“. Obce budou mít povinnost řídit přesun obyvatel prostřednictvím flexibilního pronájmu. V zákonně se již nebude používat pojem ghetto.

Doposud byl právně kvalifikován jako „ghetto“ jakýkoli okres nebo čtvrt s více než 1 000 obyvateli, kdy žije více než 50 % obyvatel „nezápadního“ původu a splňující alespoň dvě z následujících čtyř kritérií: Více než 40 % obyvatel, kteří tam žijí, nemají práci nebo se nevzdělávají, více než 60 % osob ve věku 39–50 let nedosáhlo na středoškolské vzdělání, kriminalita je tam třikrát vyšší než celostátní průměr a hrubý příjem obyvatel je o 55 % nižší než regionální průměr.

Patnáct čtvrtí dánských měst spadá do tohoto rámce a 25 je považováno za „náchylné“ k tomu stavu. Seznam je aktualizován v prosinci každého roku. Podle dánského statistického úřadu z 5,8 milionu obyvatel země tvoří lidé s cizineckým původem 11 procent, z nich 58 % jsou lidé pocházející ze zemí klasifikované jako „nezápadní“.

Vidíme, že imigrantská ghetta či no-go zóny jsou obrovským problémem a začínají zabírat velké části evropských měst. Imigrantská populace dále narůstá a požaduje další další práva. Toto v naší zemi nesmíme dopustit a musíme se ubránit. Podpořte proto prosím hnutí SPD, které jako jediná strana v parlamentu jasně vystupuje proti imigraci a islamizaci.

Zdroj