Dojemné video s herečkou Winsletovou. Povzbuzovala 11letou dívku před prvním rozhovorem

2 měsíce starý 11

Jedenáctiletá Martha, reportérka dětské německé televize ZDF logo! z portfolia zpravodajského kanálu ZDF dostala za úkol pohovořit s populární britskou herečkou Kate Winsletovou. Byla ale nervózní a filmové hvězdě přiznala, že je to její premiéra.

Winsletová, která zazářila například ve filmech Titanic a Avatar, neváhala a mladou reportérku uklidňovala. „Až rozhovor budeme dělat, bude nejúžasnější vůbec. A víš proč? Protože jsme se rozhodly, že to tak bude,“ řekla Winsletová. Reportérce navíc nabídla exkluzivitu. „Můžeš se mě zeptat, na co chceš, a nemusíš se bát. Všechno bude skvělé,“ sdělila herečka.

Marthu ocenila na Twitteru i německá televize ZDF. „Být dětským reportérem není snadná práce, zvláště když musíte udělat rozhovor se světovou hvězdou v angličtině. Je skvělé, když světová osobnost dokáže být tak povzbudivá,“ napsala televize.

Díky videu zavzpomínala na své začátky i novinářka a tvůrkyně podcastů Elena Nicolaouová. „Kate Winsletová byla první celebritou, se kterou jsem dělala rozhovor. Měla jsem strach. Byla ale mnohem milejší, než jsem předpokládala. Dotkla se mé ruky jako máma a vedla mě z malého červeného koberce, abychom se slyšely,“ vzpomínala Nicolaouová na Twitteru. Přístup Winsletové označila za mimořádně velkorysý a milý.

„To, jak Kate Winsletová ujišťuje tuto mladou dívku, že její rozhovor bude úžasný, je to nejkrásnější, co jsem kdy viděla,“ dodala jiná britská reportérka Liv Marksová.

Zdroj