Drama u domu Dary Rolins. Na pozemek vnikl cizí muž, Nedvěd ho zbil a poslal do nemocnice

3 měsíce starý 18

Popová hvězda Dara Rolins zažila v úterý večer ve svém domě pořádné drama. Když zajížděla autem do garáže, vnikl do domu cizí a agresivní muž. „Spíš blázen, který u našeho domu nebyl poprvé. Je další z řady ‚mých‘ stalkerů. Tento konkrétní muž pronásleduje a ohrožuje mě i moji rodinu dlouhodobě. Je to už po několikáté, co se tady v naší ulici po večerech potloukal, vyzváněl, dobýval se k nám do domu,“ prozradila exkluzivně pro Showtime Rolins.

Měla štěstí, že měla po svém boku Nedvěda. „Tentokrát byl u toho Pavel a ten mě poté, co nám vlezl do domu, jen bránil. Udělal to, co by udělal každý pořádný frajer pro svoji ženu. A já jsem šťastná, že ten večer po mém boku byl. Nechci se ani domýšlet, co všechno se mohlo stát, kdybych se s tím bláznem ocitla ve svém domě sama,“ dodala Rolins s tím, že sousedé jim pomohli zavolat záchranku a také policii.

„Mohu potvrdit, že jsme byli povoláni do Tuchoměřic před desátou hodinou večerní, kde došlo k napadení mezi dvěma muži. Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody s tím, že zatím nebylo nikomu sděleno podezření ani obvinění. Policie celou věc stále prověřuje,“ uvedla pro CNN Prima NEWS mluvčí policie Michaela Richterová.

Nedvěd má za sebou náročné dny

Muž, se kterým se partner popové hvězdy měl porvat, nakonec skončil v nemocnici. „V Tuchoměřicích jsme ošetřili muže ročníku narození 1992 s povrchovým poraněním hlavy a pohmožděným ramenem. Po ošetření byl převezen do motolské nemocnice,“ potvrdila CNN Prima NEWS mluvčí záchranářů Monika Nováková.

Nedvěd má za sebou perné dny. V pondělí musel kvůli podezření ze zfalšování účetnictví rezignovat na funkci viceprezidenta Juventusu Turín. „Pro nás se nic nemění. Pavlův domov je nadále v Itálii, stejně jako tady v Praze s námi,“ řekla Blesku Rolins.

Bývalý kapitán české reprezentace je mezi patnácti turínskými činovníky, kteří jsou podezřelí, že si v letech 2018 až 2020 brali z přestupů fotbalistů protiprávní provize a investorům vykazovali falešné zisky. Nedvěd a další členové vedení klubu kvůli tomu byli vyšetřováni už loni, v dubnu však soud všechny obžaloby zprostil.

Zdroj