Evropská unie schválila Migrační pakt EU, který znamená povinné přerozdělovací kvóty anebo povinné platby ve výši půl miliónu ko...

před 2 měsíce 82
Evropská unie schválila Migrační pakt EU, který znamená povinné přerozdělovací kvóty anebo povinné platby ve výši půl miliónu korun za každého jednoho odmítnutého migranta.

Vláda Petra Fialy (ODS) se při rozhodujícím jednání o Migračním paktu EU minulý týden zcela zbaběle a alibisticky zdržela hlasování. Přičemž na předchozích jednáních hlasoval ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) dokonce pro! Vláda tak opět zradila zájmy většiny našich občanů, kteří nesouhlasí s příchodem nelegálních migrantů do ČR. Proti Migračnímu paktu EU hlasovali pouze zástupci Polska, Maďarska a Slovenska. Protože se ale o záležitostech migrační a azylové politiky od schválení Lisabonské smlouvy v orgánech EU rozhoduje většinovým hlasováním, byl Migrační pakt EU přijat. O definitivním schválení Migračního paktu EU bude ještě hlasovat Evropský parlament, ale vzhledem k tomu, že v něm mají dosud převahu progresivistické proimigrační politické strany a frakce, půjde už bohužel spíše o formální záležitost. Jedná se o frakci socialistů, v níž je poslankyně Maxová (ČSSD), liberálů (kde je členem hnutí ANO), Zelených (členy jsou Piráti) a lidovců, v níž jsou poslanci za TOP 09, STAN a KDU-ČSL. Europoslanci zvolení za SPD budou samozřejmě hlasovat proti Migračnímu paktu EU. Migrační pakt EU znamená mj. povinné přerozdělovací kvóty anebo povinné platby ve výši půl miliónu korun za každého jednoho odmítnutého migranta. Vláda pětikoalice (ODS, KDU-ČSL, TOP 09, Pirátů a STAN) nehájí naše národní zájmy, nepostupuje v rámci jednoty států V4 a tímto krokem zcela zradila naši zemi i V4. Islamizace už dnes ohrožuje země západní Evropy a nyní začne ohrožovat i nás. Hnutí SPD zásadně odmítá islamizaci, masovou imigraci i vnucování imigrantů naší zemi Evropskou unií. Tuto politiku budeme tvrdě prosazovat i prostřednictvím našich volených zástupců v Evropském parlamentu. Přijďte proto k volbám do Evropského parlamentu 7. a 8. června a volte společnou kandidátku SPD a Trikolory. Děkujeme!

Přečtěte celý článek