Exkluzivní vyjádření MMA zápasníka o vztahu s Vondráčkovou: Strhla se o mě lavina zájmu

4 měsíce starý 41

Byli spolu viděni na turnaji MMA v Dobříši a jejich společná fotka se poté objevila na Polívkově Instagramu. Ani on, ani Vondráčková ale vztah nepotvrdili. Zpěvačka před několika dny pouze přiznala, že si užívá pocitu zamilovanosti.

Teď se poprvé exkluzivně pro Showtime k vztahu vyjádřil sám MMA zápasník. „Momentálně se soustředím pouze na svůj důležitý zápas na Oktagonu ve Frankfurtu. Nechci cokoliv potvrzovat… ani vyvracet, ani cokoliv jiného vířit kolem sebe,“ uvedl Polívka.

„Když jsem se vrátil z tréninkového kempu, tak se doslova strhla lavina zájmu o mé soukromí, a i když se někomu mohu zdát jako exhibicionista, tak si své soukromí hlídám a o nějakou pozornost věru nestojím, kor 14 dní před mým velkým zápasem,“ doplnil ve svém vyjádření pro Showtime.

V dubnu Lucie Vondráčková oznámila rozchod s Petrem Vojnarem. Pro pořad Povídej se svěřila, že být single jí vyhovuje a nového partnera prý ani nehledá. Spekulace o novém příteli to ale neumlčelo a nyní se zdá, že by mohly být pravdivé.

V srpnu 2018 informovala Vondráčková a hokejista Tomáš Plekanec, že se rozvádí. Manželství trvalo sedm let, mají spolu dvě děti – syny Adama a Matyáše. Bývalý manžel ji opustil kvůli tenistce Lucii Šafářové. Před Vánoci 2019 se jim narodila dcera Leontýna, v září roku 2021 se vzali a letos v květnu přišel na svět syn Oliver.

Zdroj