Gratulujeme Marine Le Pen ke skvělému výkonu - oproti předešlým prezidentským volbám získala o čtvrtinu více hlasů. V neděli sko...

3 měsíce starý 93
Gratulujeme Marine Le Pen ke skvělému výkonu - oproti předešlým prezidentským volbám získala o čtvrtinu více hlasů. V neděli skončilo ve Francii druhé kolo prezidentských voleb, ve kterých voliči rozhodli o tom, kdo bude prezidentem Francie na příští pětileté období. Hnutí SPD gratuluje kandidátce Marine Le Pen, která v nerovném klání, kdy proti ní stála většina médií, korporací a mainstreamu, získala celkově 42 % hlasů, což je přibližně o 3 miliony hlasů více než před pěti lety. Prezidentem se tak stal Emmanuel Macron, který dostal o 2 miliony hlasů méně než v minulých prezidentských volbách.

Macron je zastáncem politiky EU včetně migrace, Zeleného údělu (green deal) a dalších pro Evropu zhoubných programů globalizace. Marine Le Pen patří mezi nejvýznamnější politiky světa. Razantně a stále úspěšněji prosazuje náš společný ideál - Evropu založenou na spolupracujících svobodných suverénních národních státech, které žijí v souladu s tradicemi a národními hodnotami.

Hnutí SPD je společně s Národním sdružením Marine Le Pen a dalšími devíti stranami a jejich 65 europoslanci sdruženo ve společné vlastenecké a euroskeptické frakci Evropského parlamentu s názvem Identita a demokracie (ID).

Zdroj