Herečka Kostková se bála o svou maminku. Během představení jí musela volat sanitku

3 měsíce starý 22

Nevolnost zastihla Carmen Mayerovou během představení v Komorním divadle Kalich. „Měli jsme pocit, že je paní Mayerová nějak nejistá. Občas jakoby hledala slova, nebo přemýšlela, jak dál,“ popsal deníku Aha! jeden ze svědků, který se přišel na nedělní představení podívat.

„Když skončila přestávka, paní Mayerová se na jeviště už nevrátila. Přišla pouze paní Kostková a oznámila, že její maminka není fit a že pro ni jede sanitka. Představení proto nebylo možné dohrát,“ doplnil divák.

Jeho slova potvrdila také mluvčí záchranné služby Jana Poštová. „Do Rytířské ulice vyrážela v neděli po osmé večer záchranářská posádka. Odvezla sedmasedmdesátiletou ženu s nevolností do Nemocnice na Františku,“ sdělila deníku Poštová. V pondělí odpoledne pak na dotaz na zdravotní stav odpověděla už sama herečka. „Děkuji za optání. Musím zůstat pár dní v klidu a bude to dobré. To víte, stáří,“ řekla Mayerová.

Jak poukazuje deník, není to poprvé, co známá herečka zkolabovala. Když se po pětileté pauze, kdy pečovala o svou maminku, vrátila na jeviště, měla velké neurologické potíže. „Přišlo to od páteře a v podstatě to bylo psychické,“ svěřila se. Pomoc tehdy musela vyhledat u odborníka.

Zdroj