Hodinky Fossil Gen 6 Hybrid si berou to nejlepší z obou světů. Mají dlouhou výdrž i chytré funkce

5 měsíce starý 86

Fossil představil chytré hodinky Gen 6 Hybrid. Jedná se o křížence modelů ze šesté generace hodinek a řady Hybrid, přičemž hlavní důraz je zde kladen na design. Ten vychází z tradičních hodinek s analogovým ciferníkem, který ovšem doplňuje i malý displej. Vše se pak ovládá tlačítky a korunkou na boku, případně rovnou přes chytrý telefon.

Klepněte pro větší obrázek
Fossil Gen 6 Hybrid budou dostupné ve velikosti pro pány i dámy. Kromě ciferníku mají i vlastní displej.

Hodinky budou dostupné ve dvou velikostech 40,5 a 45 mm, přičemž menší je určena primárně pro dámy. Těmto velikostem odpovídají i různé rozteče řemínků 24 a 18 mm, které jsou snadno vyměnitelné. Hodinky ale nepostrádají chytré funkce v čele s hlasovou asistentkou Amazon Alexa, díky integrovanému mikrofonu. Nechybí ani senzor srdečního tepu a kyslíku v krvi.

Uživatelé si s hodinkami mohou měřit i srdeční kroky a nechybí ani základní sportovní a zdravotní funkce. Přijímat zde lze i notifikace případně měnit ciferníky na displeji. S tím vším výrobce slibuje výdrž na baterii až 2 týdny. K hodinkám je také připravena přepracované aplikace Fossil Smartwatches. Ta bude dostupná opět jak na Android, tak na iOS.

Hodinky Fossil Gen 6 Hybrid budou dostupné od 27. července za 229 dolarů (5 500 Kč)s koženým a silikonovým řemínkem. V případě varianty s kovovým řemínkem si pak uživatelé připlatí dalších 20 dolarů (500 Kč). Dostupnost na českém trhu zatím neznáme.

Nedávno představené Withings ScanWatch:

Zdroj: Fossil, Via Android Authority

Zdroj