Hokejisté ovládli další večírek ve Varech. Pastrňák tančil s Bohdalovou, dorazil i Jágr

1 měsíc starý 28

Být partnerkou našeho nejznámějšího hokejisty není jen tak. Pozornost, které se v této roli nelze vyhnout, ale není vždy zcela příjemná. Od doby, kdy je modelka Dominika Branišová ve vztahu s Jaromírem Jágrem, má z chůze po mole prý ještě větší respekt než kdy dřív. Tentokrát se na přehlídce své kamarádky v rámci filmového festivalu v Karlových Varech ale usadila jen do publika.

„Přehlídky si vždy užiju víc jako divák, protože když mám jít jako modelka, jsem strašně nervózní, že zakopnu nebo upadnu. Domluvili jsme se, že dnešek si jen užiju,“ prozradila redakci Showtime Branišová.

Dráhu modelky už postupně opouští. Ke své původní profesi se vrací jen výjimečně. „Teď hlavně pomáhám Jardovi se značkou, kterou rozjel. Zabírá mi to dost času,“ dodala. V době rozhovoru byla ještě v Karlových Varech sama.

„Uvidíme, jestli Jarda dorazí,“ nechtěla nic prozrazovat. Slavný hokejista nakonec dorazil až na pozdější večírek. Ovšem zatímco Dominika přišla po červeném koberci, její přítel to vzal zadním vchodem. Necelou hodinu před půlnocí odcházeli, tentokrát už společně.

Branišová s Jágrem se nedávno vrátili z dvoutýdenního pobytu v Americe a v létě by podle svých slov ještě rádi vyrazili do tepla, oba ale mají rádi spontánnost. „Náš čas se hodně točí kolem povinností, které má Jarda vůči sponzorům a hokeji. Takže se snažíme vše vždycky plánovat podle toho, ale spíš se rozhodujeme ze dne na den nebo z týdne na týden. Plány na měsíce dopředu nemáme,“ prozradila.

Hlavní hvězdou dalšího večírku v rámci festivalu ve Varech byla herečka Jiřina Bohdalová, která si na parketu zatrsala s hokejistou Davidem Pastrňákem. Takový elán by v 90 letech chtěl mít asi každý. Do západočeského města ale dorazila s nechtěnou ozdobou na ruce. „To mám od pejska mého vnuka. Jen mě drápnul, ale to stačí,“ prozradila. Avšak ani drobné zranění jí nezabránilo v dobré zábavě.

Zdroj