Horáček, Michopulos, Witowská. Klub Rock Café zve na prezidentskou debatu

4 měsíce starý 27

Jak přesvědčit většinu? To je otázka, kterou si kladou všichni kandidáti na prezidenta. Ať už svou kandidaturu oznámili nebo s tím ještě vyčkávají. Jedno je ale jisté už teď. O víkendu 13. a 14. ledna se otevřou volební místnosti a my, občané, budeme v přímé volbě vybírat z pestré palety zájemců o prezidentský úřad.

Protože do tohoto rozhodnutí ještě několik týdnů zbývá, připravil klub Rock Café debatu, která dá nahlédnout pod pokličku probíhajících kampaní a také nabídne analýzu situace 2 měsíce před volbami.

Dále čtěte

()

Je to tady. Rozšířené vydání bestselleru Pavla Šafra objednávejte už teď

číst článek »

Jak si jednotliví kandidáti ve svých kampaních doposud vedou a kdo z nich má největší šanci přesvědčit většinu? Nejsou tři doporučená jména demokratickým blokem až příliš? A kdo se v březnu 2023 chopí po Miloši Zemanovi prezidentského úřadu? Právě na tyto otázky budeme hledat odpovědi v pondělí 14. listopadu od 19:00 v divadelním sále v Rock Café.

Moderátorem debaty bude novinář Jindřich Šídlo, hosty debaty spisovatel, textař a také kandidát v minulých prezidentských volbách Michal Horáček, marketingový expert a jeden z autorů podcastu Kecy & politika Petros Michopulos a také novinářka a moderátorka poslední prezidentské superdebaty Světlana Witowská. Prostor samozřejmě bude i pro dotazy návštěvníků.

Vstupné je zdarma, rezervaci je možné udělat v síti GoOut.

Zdroj