Hrozba islámského terorismu v ČR není nic vzdáleného, ale je to realita. Obžaloba viní Iráčana Jusúfa Al Sammarraieho, že z Čech...

2 měsíce starý 6
Hrozba islámského terorismu v ČR není nic vzdáleného, ale je to realita. Obžaloba viní Iráčana Jusúfa Al Sammarraieho, že z Čech odjel za teroristy Islámského státu, se kterými se měl účastnit bojů o rafinerii na severu Iráku. Případ začal řešit senát Městského soudu v Praze. Obžalovanému hrozí 12 až 20 let za mřížemi, stíhání je vedeno v jeho nepřítomnosti. Hnutí SPD prosazuje zákaz propagace nenávistné islámské ideologie a prosazuje nulovou imigraci z islámských zemí.

Jak informoval iDnes.cz, rodilý Iráčan žil v Čechách od roku 2013, kdy se přistěhoval za otcem. Původně chtěl u nás studovat a stát se zubním lékařem. Místo medicíny se po nějakou dobu věnoval administrativním studiím. V České republice se i oženil.

Al Sammarraie se zúčastnil bojové ofenzivy vojenských jednotek Islámského státu za znovudobytí ropné rafinérie v Baiji na severu Iráku v dubnu 2015. Obžalovaný se účastnil útoků proti irácké armádě a koaličním jednotkám.

„Při tom byl zraněn při náletu americké řízené rakety na jeho stanoviště v této rafinérii,“ uvedl žalobce. Al Sammaraie vystupoval i na propagandistických videích islamistů, zaujímal pozici učitele, na oddělení leteckého fotografování, v oddělení denních tiskových zpráv a odboru záležitostí mudžahedínů.

Není to zdaleka první případ. Za účast na teroristické skupině a financování terorismu odsoudil soud nepravomocně bývalého pražského imáma Samera Shehadeha na deset let vězení. Jeho bratru Omarovi uložil jedenáctiletý trest, švagrová Fátima Hudková má jít do vězení na šest let. Bývalý pražský imám Sámer Shehadeh u soudu přiznal, že financoval islámské bojovníky a částečně i pomocí finanční sbírky českých muslimů! Shehadeha zvali do Českého rozhlasu a „mezináboženského dialogu“ s ním se účastnil i Tomáš Halík. BIS dokonce za největší hrozbu pro ústavnost označuje "proruské aktivisty"!

Pět osob z ČR v řadách džihádistů Islámského státu padlo. Jak zjistil server Lidovky.cz, dva z nich byli rodilí Češi, kteří k islámu konvertovali u nás. A zřejmě nemusí jít o konečný výčet. Další dva bojovníci z Česka „stále na území konfliktu v Sýrii zůstávali, o několika zbylých nezískala BIS aktuální informace“, uvádí výroční zpráva. Zpravodajci se obávají jejich možného návratu. Do Sýrie odjelo podle informací iDnes.cz z Česka šestnáct lidí. Právě z řad bývalých bojovníků Islámského státu se rekrutovali teroristé, kteří útočili i v Evropě. Navíc u nás žijí se statutem uprchlíka islámští extremisté z Kazachstánu. Hnutí SPD prosazuje zákaz propagace nenávistné islámské ideologie a odmítáme imigraci z muslimských zemí. Když u nebudou muslimové, nebude zde žádné riziko islámského terorismu.

Opět se ukazuje, že islám, multikulturalismus a imigrace jsou pro nás hrozbou a že není pravda to, co tvrdí BIS, tedy že jsou u nás muslimové umírnění. Vedení českých muslimů je napojeno na saudskoarabské wahhábisty, kteří propagují pravověrnou, tedy nenávistnou interpretaci islámu. Připomeňme předáka muslimů Vladimíra Sáňku, který šířil extrémně islámskou salafistickou knihu Základy tauhídu. „O jejich zášti proti šíitům, Židům a křesťanům a představitelům (vládám) sekulárního Západu není pochyb,” napsali žalobci o salafistech. Sáňka byl skandálně žaloby zbaven, což dokazuje, jak naše soudy jsou na ruku multikulturalistům.

Připomeňme muslima Dominika Kobulnického, který byl obžalován z přípravy teroristického útoku v Praze. Kriminalisté na konci roku 2017 nalezli v jeho bytě chemikálie k výrobě výbušnin a návodná videa. Doma měl chemické látky i časovače. Vysoce hořlavé a výbušné látky pak skladoval v panelovém domě.

Exmuslim Lukáš Lhoťan ve své knize Islám a islamismus v ČR upozornil na to, že čeští muslimové a české mešity jsou financovány z wahhábistické extrémně islámské Saudské Arábie. V českých mešitách se šíří wahhábismus.

Již v roce 2012 Lhoťan také upozornil, že v roce 2000 uspořádaly Islámské nadace v České republice sbírku na pomoc pro „Palestinu“ a na základě zkoumáni interních dokumentů Islámské nadace v Brně se objevilo znepokojující zjištění, že tyto finanční prostředky mohly skončit v rukou palestinských teroristů, možná i samotného Hamasu. Podle dokumentu, který Lhoťan zveřejnil, došlo ke konci roku 2000 ke komunikaci mezi Muneebem Hasanem Alrawim (tehdy ještě používal místo Alrawi Muhammad) a známým muslimským extremistou Jusufem Qaradawim.

Jusuf Qaradawi je podporovatelem a ideologem islamistických hnutí, například Hamasu a Muslimského bratrstva, má zakázány vstup do několika západních zemí a to z důvodu podpory terorismu. Je znám také tím, že veřejně v pořadu televizní stanice al Džazírá propaguje teroristické útoky na izraelské civilisty, americké vojáky a jejich spojence (tedy i Českou republiku) v Iráku a pronáší nábožensky motivované projevy nenávisti a zášti na adresu židů…

Hnutí SPD prosazuje zákaz propagace nenávistné islámské ideologie a odmítáme imigraci z muslimských zemí. Když u nebudou muslimové, nebude zde žádné riziko islámského terorismu.

Zdroj