Hrůzná tragédie: Matku čtyř dětí nalezli mrtvou. Seděla u ní její tříletá dcera

5 měsíce starý 79

Podle webu Daily Mail si 29letá Nicole Barnesová ze školky nevyzvedla svoje děti. Školka tedy zkontaktovala jejího partnera, aby zjistila, co se děje. Ukázalo se, že se stala tragédie, protože Barnesová zemřela. „V 11:30 vyzvedla malou Delilahu ze školky a čekala, až půjde spát, aby vyzvedla i zbylé děti,“ řekla webu sestřenice mrtvé, která se pokoušela svoji příbuznou resuscitovat. Oživit se jí ji už ale nepodařilo.

U těla mrtvé matky seděla nejmladší dcera. Podle záchranářů je tříleté děvčátko v pořádku. Se sourozenci se o ní postará jejich otec. Ten zůstal na výchovu čtyř dětí zcela sám. Kromě Delilahy, má v péči také 10letou Nieve, 7letého Scotta a 5letého Thomase. Jedno z dětí navíc trpí podle Daily Mailu autismem. Sestřenice zesnulé Barnesové tedy založila finanční sbírku, která by otci samoživiteli mohla pomoci postavit se na vlastní nohy.

Co bylo příčinou smrti mladé matky, zatím není jasné. Okolnosti jejího skonu určí až soudní pitva. Rodina smrt ale stále nechápe. Podle nich byla Barnesová fit a zdravá.

Zdroj