Hvězdu Premier League vytáhli policisté v noci z postele. Čelí obvinění ze znásilnění

4 měsíce starý 142

The Sun píše, že jde o jednu z největších hvězd podle mnohých nejlepší soutěže na světě. Hráč, kterému údajně táhne na třicet, měl na konci června u Středozemního moře sexuálně napadnout mladou ženu, která si zrovna dala přestávku od opalování. Z dovolené v pětihvězdičkovém hotelu údajná oběť odletěla dříve, hledala útěchu u rodiny. Policii za několik dní ukázala sérii fotografií s modřinami.

Proto došlo v noci z neděle na pondělí v severním Londýně k policejnímu zásahu. Fotbalistu vytáhli z postele ve tři hodiny ráno. Poté ho na stanici vyslýchali více než 15 hodin.

Kromě přibližného věku, statusu hvězdy a místa zadržení je další indicií informace, že hráč se měl objevit na mistrovství světa v Kataru. Teď ale hrozí, že o šampionát reprezentant přijde. Momentálně není vůbec jasné, jestli se dotyčný fotbalista zapojí do předsezonní přípravy svého klubu.

„Obvinění jsou nanejvýš závažná,“ uvedl zdroj The Sun. „Šéfové klubu jsou z toho opaření,“ dodal. Přesně za měsíc začíná nový ročník anglické ligy.

Nejde o první skandál, kdy celebrita z Premier League čelí závažným obviněním ze znásilnění. Naposledy letos v lednu rezonoval případ mladičkého Masona Greenwooda z Manchesteru United, který měl zbít a nutit k sexu svoji přítelkyni Harriet Robsonovou. Od té doby za „rudé ďábly“ neodehrál jediný zápas.

Obránce Benjamin Mendy – mistr světa z roku 2018 a suspendovaná opora Manchesteru City – už dokonce skončil ve vězení. Dohromady má „na krku“ osm obvinění ze znásilnění a jednoho sexuálního napadení. Nadále trvá na svojí nevině, 25. července ho čeká soud.

Zdroj