Jágr jako fyzioterapeut? Šlo o chybu v zápisu, uvedl. Objednávky na masáže ale prý přijímá

5 měsíce starý 71

Olympijský vítěz, mistr světa a čtvrtý nejlepší střelec v historii NHL. A teď i masér. Ano, i takovou funkci již měl Jaromír Jágr.

Na majitele kladenských rytířů se po prohraném duelu s pražskou Spartou snesla kritika, že byl přítomen na střídačce, i když není trenér a v zápise byl uveden jako fyzioterapeut. Na což upozornil šéf Extraligy Martin Loukota. Šlo ale údajně o chybu.

„Došlo jednoduše k chybě, kdy se při sestavování zápisu omylem kliklo na jinou možnost ve výběru té funkce. To se prostě stává. Chyby děláme všichni. Já dostal jako vítěz olympiády trenérskou licenci C+ a mám funkcionářský průkaz k tomu, abych mohl být s týmem během utkání na střídačce,“ vysvětlil Jágr.

Rýpnout si ale stačil i majitel pardubického klubu Petr Dědek. „Zvažuju, jestli budu zítra masérem, nebo zdravotníkem,“ uvedl. Padesátiletý Jágr se ale nedal a na Instagram, kde jej sleduje bezmála 400 tisíc lidí, přidal neodolatelnou nabídku. „Ano, je to pravda. Dělám i masáže. Kdo by měl zájem vyzkoušet moji práci, neváhejte a objednejte se,“ napsala legendární „osmašedesátka“.

Zdroj