Jak dobře vybrat bezdrátová sluchátka. Velká zajistí ticho a pohodlí, s malými klidně můžete sportovat

1 měsíc starý 9

Jestli jste pevně rozhodnutí, že potřebujete zcela bezdrátová sluchátka typu True Wireless, možná vás hned odkážeme jinam. Na průvodce Jak dobře vybrat zcela bezdrátová sluchátka.

Ale přesto doporučujeme, abyste si přečetli i tento článek. Budeme se v něm věnovat bezdrátovým – Bluetooth, BT – sluchátkům obecně. Větší modely mají totiž jisté výhody a možná zjistíte, že vašemu způsobu použití budou víc vyhovovat.

Při koupi bezdrátových sluchátek si rozmyslete

  • Kolik chcete za sluchátka utratit?
  • Je pro vás důležitá kvalita hovorů, nebo máte hledáte sluchátka hlavně na hudbu?
  • Jak budete sluchátka používat a co po nich vyžadujete?
  • Budete se sluchátky hodně cestovat, využijete aktivní potlačení hluku?
  • Chcete se sluchátky i sportovat?
  • Hledáte univerzální sluchátka, nebo raději dva modely, které se doplní?

Nejoblíbenější bezdrátová sluchátka

Další oblíbená bezdrátová sluchátka


Začněte rozhodnutím, jestli vůbec potřebujete bezdrátová sluchátka. Velmi zjednodušeně můžeme říci, že u drátových dostanete lepší zvuk za méně peněz a ve vyšších kategoriích celkově lepší zvuk. Jestli však preferujete uživatelské pohodlí a komfort, jsou bezdrátová sluchátka to pravé.

Zjednodušeně: Jestli rádi jen tak sedíte doma a posloucháte hudbu, chcete si ji užít naplno a máte rádi maximální kvalitu, tak bezdrátová sluchátka pravděpodobně tolik neoceníte.

Dojíždíte do práce v městskou dopravou, jdete si zaběhat, či zacvičit do posilovny? V těchto podmínkách vás asi jemné nuance hudby příliš nezajímají a pro tyto situace jsou Bluetooth sluchátka ideální. 

Rozdílům mezi bezdrátovými a drátovými sluchátky se podrobně věnujeme v samostatném článku.

Prvním krokem bude výběr varianty sluchátek podle účelu použití a velikosti. Klikněte na šipku, dostanete se na další část článku.

Zdroj