Jak si biatlonista Boe zalyžoval s Ester Ledeckou

5 měsíce starý 39

Ester Ledecká, která se po zranění vrátila na svahy hor a hned vyhrála závod Světového poháru na snowboardu, se na začátku jara musí hodně věnovat lyžím.

Trénuje na ledovcích, aby se znovu dostala do sjezdařského tempa, testuje materiál, ale plní i sponzorské povinnosti.

A při nich se špičkoví sportovci setkávají i s kolegy z jiných oborů. Tak se stalo, že si Ledecká mohla zalyžovat i s jedním z nejlepších biatlonistů všech dob, Norem Johannesem Thingnesem Boem.

Foto: FB EL, Seznam Zprávy

Johannes Thingnes Boe a Ester Ledecká spolu na svahu.

„Lyžování s žijící legendou! Johannes Thingnes Boe. Šmíruju a snažím se přiučit nějaký bruslařský vychytávky pro svůj lyžařskej start,“ napsala Ester na sociální sítě k fotografiím a videu s norským fenoménem.

„Jsem už mnoho let součástí rodiny Richard Mille, kam patří třeba Rafael Nadal, Fernando Alonso, Ferrari, J. T. Boe… a další hvězdy ze světa sportu i showbyznysu. S J. T. jsme kamarádi a ve volnu mezi sponzorskými povinnostmi a tréninky jsme se dohodli, že si spolu půjdeme zalyžovat,“ odpověděla Ester Ledecká na dotaz Seznamu Zpráv, jak se jí podařilo si s Norem zalyžovat.

Zatímco Ester se vyjadřovala v nadsázce a ve skutečnosti se nemusí od Boea na sjezdovkách vůbec nic učit, nejlepší biatlonista současnosti má ve sjezdařském stylu na první pohled rezervy, a lze tedy tušit, že mu „minikurz“ s Ester mohl pomoci.

Richard Mille je luxusní značka švýcarských hodinek, které mají sice krátkou tradici, ale značnou pověst a stojí od dvou do 60 milionů korun. Z dalších ambasadorů nebo partnerů můžeme zmínit například fotbalistu Didiera Drogbu, herce Johna Malkoviche, atleta Waydea van Niekerka nebo sourozence Kordovi.

Lyžovování s žijící legendou! Šmíruju Johannes Thingnes Bø / Boe a snažim se přiučit nějaký bruslařský vychytávky pro svůj lyžařskej start💪🏾. Skiing with the goat🐐! Stalking Bø 👀 and trying to learn some cool new skating techniques for my ski starts💪🏽. STR

Posted by Ester Ledecká on Friday, April 14, 2023
Zdroj