Jana Plodková a Jiří Langmajer jako trosečníci. Záběry z natáčení filmu Ostrov

1 měsíc starý 70

Nová komedie Rudolfa Havlíka Ostrov je již v českých kinech. Slibuje romantický příběh manželů, které až dobrodružství v Thajsku dokáže dát znovu dohromady. Pár tvoří Richard (Jiří Langmajer) a Alice (Jana Plodková), již po obrovské vztahové krizi řeší jediné: jak přežít na ostrově po havárii letadla. Jak jim to (vy)šlo, napoví záběry z natáčení.

Natáčení filmu Ostrov v ThajskuVideo: CinemArt

Článek

Snímek se natáčel na konci roku 2021 v Thajsku. Jeho důležitou součástí je tedy krásná exotická příroda. Za kamerou stál Václav Tlapák. Jak záběry ukazují, ne vždy štábu přálo počasí.

Natáčení filmu Ostrov v ThajskuVideo: CinemArt

Herci v sobě museli najít i dobrodružnější část svého já, což jim diktoval scénář. Přece jen, přežít v krajině, kterou neznáte, kde na vás leccos nebezpečného číhá, není jen tak.

Natáčení filmu Ostrov v ThajskuVideo: CinemArt

Někdy to bylo pro všechny hodně zábavné. Hlavně pro Janu Plodkovou. Jak se vše podařilo dát tvůrcům dohromady, je už jasné. Od čtvrtka 2. února je Ostrov v českých kinech.

Jana Plodková: Zážitky z africké divočiny mě změnily

Styl

Jiří Langmajer: Většina milostných scén je čistá dřina

Styl

Související témata:

Rudolf Havlík

Film Ostrov

Výběr článků

Tiskový brífink Petra Pavla

Budoucí prezident Petr Pavel v pátek oznámí program na nadcházející období a shrne své dosavadní kroky. Pavel byl zvolen v sobotu, přičemž úřadu se ujme po...

Nábytek inspirovaný shluky atomů

Kdo si pamatuje inspiraci atomy v designu z šedesátých a sedmdesátých let minulého století, toho možná potěší informace, že se opět podobné kousky vracejí do...

Načítám

Zdroj