Janžurová o dokumentu své dcery: Neskutečně si na mě vymýšlí, lidé mě ani nepoznají

3 týdny starý 36

Janžurová je i ve svých 81 letech velmi aktivní. „Mám asi sedm her, se kterými vystupuji v různých divadlech a strašně si cením lidí, kteří přijdou na mé představení. Dostávám také hodně květin a jsem do nich zamilovaná. Bývají to krásně upravené kytice,“ svěřila se Janžurová v pořadu Showtime.

K přírodě i květinám mají stejně kladný vztah také hereččiny dcery, které ji na akci doprovodily. Společného času prý nikdy není dost. „Často se scházíme právě na akcích. Vítáme to a bereme jako příležitost, kdy můžeme spolu strávit nějakou chvíli,“ řekla 81letá herečka.

ČTĚTE TAKÉ: Poslední rozloučení s Jakubiskem bude na monumentálním místě. Dorazí i exprezident

Stejně to vidí i její mladší dcera Sabina. „S maminkou bývám poměrně často, protože spolu hrajeme v divadle. Také se pravidelně scházíme na Vánoce a hlavně spolu bydlíme v jednom domě,“ prozradila Remundová.

Obě dcery Janžurové po ní zdědily také všudypřítomnou dobrou náladu. Jak redakci Showtime s úsměvem Theodora prozradila, momentálně točí o své mamince dokument. „Vymýšlí na mě neskutečné věci,“ řekla Janžurová. „Myslím si, že to bude spíš takový legrační snímek o osobě, kterou lidé ani nepoznají. Dcera si totiž vybírá momenty z mého života, které nikdy nebyly v žádném dokumentu ani tisku,“ popsala.

Theodora Remundová pak přiznala, že jí dokument dává trochu zabrat. „Je to pro mě složité, protože jsem v tom namočena osobně. Zároveň si však myslím, že díky tomu může mít dokument přidanou hodnotu,“ doufá Remundová. „Střih bychom měli mít hotový na konci roku. Uvidíme, jak to celé dopadne s financováním. Autorská práva na filmy, ve kterých maminka hrála, jsou velice drahé, takže musíme vymyslet způsob, jak je vykoupíme, abychom mohli některé ukázky prezentovat v dokumentu,“ dodala Remundová.

Zdroj