Jsem nonstop rozhodčí. Zjišťuji, kdo co udělal, svěřila se Vondráčková s výchovou synů

5 měsíce starý 90

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková pokřtila své nové CD s názvem Láskověty. „Zároveň dostalo platinu, bylo to krásné, přišlo mnoho skvělých hostů,“ líčila Vondráčková. K písničce Dotyk lásky také natočila klip, ve kterém vystupuje malá holčička.

Že by se zpěvačka inspirovala a chtěla si pořídit další dítě, ale podle svých slov neplánuje. „Brala jsem to spíš, jako co jsem sama zažila. Líbí se mi snít a zapojovat fantazii, je to takový snový videoklip,“ vysvětlila Vondráčková, která má dva syny.

„Oni mě vycepovali a já je taky. Myslím, že maminky kluků se mnou budou souhlasit, protože je to malinko jiné než s holčičkami. Já jsem nonstop rozhodčí, pořád musím zjišťovat, kdo co udělal,“ popsala.

Vondráčková v nedávné době také nahrála několik pohádkových audioher. „Namluvili jsme Richarda III., měla jsem možnost namluvit Ucho s Milanem Enčevem a jsou tam další nádherné hry. Je to velice unikátní projekt, nesmírně mě to baví,“ líčila Vondráčková a dodala, že z namlouvání audiohry podle filmu Ucho měla velký respekt, protože ho má ráda a váží si jak Jiřiny Bohdalové, tak Radoslava Brzobohatého, kteří ve filmu hráli.

Zdroj