Karambol u Děčína způsobil namol opilý řidič. Kličkoval z pruhu do pruhu, pak přišel náraz

před 2 týdny 46

Hlídka policie vyrazila v pátek večer za autem, které mělo nebezpečně předjíždět a kličkovat na hlavním tahu mezi Ústím nad Labem a Děčínem. Na jeho riskantní chování upozornili všímaví řidiči. „Hlídka dostala informaci, že různě přejíždí do protisměru. Když se za ním vydala, řidič s autem narazil do boku protijedoucího vozidla,“ popsala mluvčí policie Ilona Gazdošová.

ČTĚTE TAKÉ: Nehoda dvou aut u Hradce Králové si vyžádala čtyři zraněné. Na místě zasahoval vrtulník

Když dali policisté řidiči, který nehodu způsobil, dýchnout, nestačili se divit. „Výsledek dechové zkoušky byl 2,27 promile,“ doplnila Gazdošová. Nehoda se neobešla bez zranění. „Dvě osoby jsme pro vyloučení vážných zranění převezli do ústeckého traumacentra,“ uvedl mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník.

Zraněnými mají být podle informací CNN Prima NEWS řidiči obou vozidel. Viníkem bouračky je Čech, který údajně nebyl připoutaný. Druhým zraněným šoférem má být cizinec.

Na místě zasahovali hasiči z Děčína a Horního Žlebu. „Jednotky zajistily havarovaná vozidla, provedly protipožární opatření a odpojily u vozidel akumulátory. Po došetření dopravní nehody odstraní střepy a části automobilů,“ doplnil mluvčí hasičů Milan Rudolf.

Podle dopravního servisu policie zůstane silnice I/62 uzavřená minimálně do 23:45 hodin.

MOHLI JSTE PŘEHLÉDNOUT: Vážná nehoda v Praze: Po srážce tří vozů skončilo auto na boku, v nemocnici skončilo malé dítě

Přečtěte celý článek