Katastrofální pokles důvěry vládní TOP09 na pouhá 3% vyplývající z nejnovějšího průzkumu agentury Kantar pro ČT okomentoval léka...

1 měsíc starý 23
Katastrofální pokles důvěry vládní TOP09 na pouhá 3% vyplývající z nejnovějšího průzkumu agentury Kantar pro ČT okomentoval lékař a nedávný člen TOP09 Šimon Reich: „Schopní politici byli ve straně sestřeleni, zatímco poslušní a prostoduší pejsci byli vytáhnuti nahoru. Inu, tohle je výsledek.”

“Dominik Feri zastrašuje své oběti”, řekla advokátka Adéla Hořejší zastupující dívky, které měl tento exposlanec vládní TOP09 znásilnit. Policie po několika měsících vyšetřování letos obvinila tohoto korunního prince TOP09 a blízkého kamaráda předsedkyně Sněmovny Pekarové Adamové (TOP09) ze znásilnění několika dívek. Ferimu hrozí až 10 let vězení, protože je stíhán i pro trestný čin znásilnění spáchaný na dítěti.

Přidat Tomio Okamurovi do pití kyanid a otrávit ho. Smrt Okamurovi. To letos navrhl další významný člen vládní TOP09 a primář sokolovské nemocnice Martin Straka. Případ již vyšetřovala policie.

Poslanec TOP09 a starosta Prahy 6 Ondřej Kolář zveřejňuje na internetu fotografie bydliště mojí rodiny, aby proti mě a mojí rodině poštval občany, kteří mají jiné názory než SPD.

Vládní TOP09 v čele s mimořádně arogantní předsedkyní Pekarovou Adamovou je podle mého názoru mimořádně nebezpečná a extremistická strana s fašizujícími tendencemi, která za každou cenu rozděluje naší společnost a cíleně šíří nenávist mezi lidmi. Premiér Petr Fiala (ODS) k tomuto chování svých koaličních partnerů mlčí, protože mu to vyhovuje👎 TOP09 nikdy nic pozitivního pro občany neudělala, stačí vzpomenout na Miroslava Kalouska, kterého letos vláda navíc dosadila do vedení VZP.

Zdroj