Kde to jsme? nechápe Dara Rolins po děsivém útoku. Pro Nedvěda má novou přezdívku

3 měsíce starý 57

„Poslední dny byly dost… zvláštní. Plné emocí. A plná je i hlava z toho, jak je všechny zpracovat. Jsou prostě momenty, kdy se člověk zasekne a nevěří, že to, co vidí, co žije, není film, ale realita. Napadne vás, jak křehký je život. A štěstí,“ napsala Rolins v pondělí na svůj instagramový účet. Vyjádření doplnila o fotku s Pavlem Nedvědem a dcerou Laurou.

Útočník vnikl do domu v úterý večer ve chvíli, kdy zpěvačka zajížděla autem do garáže. Podle ní patří muž do zástupu jejích stalkerů a u domu nebyl poprvé. Jak řekla v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS, její rodinu pronásledoval a ohrožoval dlouhodobě. Na pozemek se prý pokoušel dostat už dříve.

„Že vás někdo napadne ve vlastním domě? ,Zážitek‘ z kategorie nečekaných. A na to, že se může stát kdykoliv komukoliv, vás připraví až realita. Moment, kdy se vás to opravdu týká. Je to už pár dní, děkujeme všem za vzkazy, zprávy, dotazy: Jsme všichni v pořádku, říkáme si ,mohlo to dopadnout mnohem hůř‘. Ale ten paradox, že se člověk utěšuje slovy ,naštěstí u sebe neměl zbraň‘, je samozřejmě na hlavu. Kde to jsme? V realitě? Asi ano,“ doplnila zpěvačka.

Ta si skutečně prochází těžkým obdobím. Ve stejném příspěvku na sociální síti věnovala pár slov také odchodu stylisty Jana Pokorného. „Nechci se tu ještě víc rozepisovat o věcech, které jste si už dost možná přečetli v novinách. O nás i o náhlém odchodu dalšího z mých kamarádů (Honzík nás oblékal při docení kampaně na můj parfém Lola,“ uvedla Rolins. Pokorný ve čtvrtek spáchal sebevraždu skokem z okna.

Dara v příspěvku doplnila, že si nepřeje nic víc než klid. „A obyčejné štěstí, kdy máte nablízku lidi, které milujete. Tak jako včera večer, na rozsvícení vánočního stromečku ve Vyžlovce, kde žije skoro celá moje i Lolinčina rodina. S mým Kevinem Costnerem po boku,“ zakončila Rolins vyjádření.

Rvali se fest

Potyčka má dohru i pro souseda hvězdného páru a moderátora Frekvence 1 Ondřeje Kubalu. Ten dvojici pomohl útočníka zpacifikovat. V neděli kvůli tomu musel vypovídat na policii.

„Je neuvěřitelné, kolik jeden magor zaměstnal lidí. Nejen ten večer, ale i další den, kdy se na policejním oddělení v Hostivici vše sepisovalo,“ popsal Kubala po výslechu deníku Blesk.

„Slyšeli jsme večer otevřeným oknem hádku, křik a pak rvačku. Běžel jsem na pomoc. Pavel na toho muže řval, ať okamžitě vypadne z domu, rvali se fest… Bránil společný dům s Darou. Snažil se ho dostat ven,“ svěřil se Kubala. Doplnil, že následně telefonovali na tísňovou linku.

„Mohu potvrdit, že jsme byli povoláni do Tuchoměřic před desátou hodinou večerní, kde došlo k napadení mezi dvěma muži. Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody s tím, že zatím nebylo nikomu sděleno podezření ani obvinění. Policie celou věc stále prověřuje,“ uvedla pro CNN Prima NEWS mluvčí policie Michaela Richterová.

Nedvěd útočníka nakonec poslal do nemocnice. „V Tuchoměřicích jsme ošetřili muže ročníku narození 1992 s povrchovým poraněním hlavy a pohmožděným ramenem,“ potvrdila CNN Prima NEWS mluvčí záchranářů Monika Nováková.

Zdroj