Komunistická europoslankyně se prý zabývá situací politických vězňů ve Španělsku. Na to jsou experti

1 týden starý 15

Situaci politických vězňů ve Španělsku a Katalánsku prý řeší komunistická europoslankyně Kateřina Konečná. Uvedla to ve čtvrtek na ČRO Plus. Nastal čas bát se o politické vězně v Katalánsku a Španělsku. Tedy pokud tam nějací političtí vězni jsou. Komunisté totiž mají několik vlastností, na které je třeba pamatovat. Například se jim nedá nic věřit.

V Československu o politické vězně komunisté pečovali přes čtyřicet let. Tedy nejprve politické vězně udělali z elity tohoto národa. A jak umí komunisté K. Konečné hezky pečovat o politické vězně? Některé zavřeli jen tak, některé týrali psychicky, další sadistická bolševická zvířata řezala do krve jen tak, že se jim chtělo, lámali jim kosti, pouštěli do nich elektřinu, mlátili je do bezvědomí, strhávali jim nehty, některé politické vězně ty bestie dokonce umlátily. Jejich oběti neudělaly vůbec nic, přesto je komunistická zvířata zabila obzvláště trýznivým způsobem. Tak komunisté pečovali o politické vězně.

Dále čtěte

 FORUM 24 (FORUM 24)

Vracíme Čechům noviny. Předplaťte si Týdeník FORUM

Jestli i vám od doby, kdy předseda vlády vzal Čechům dva klíčové deníky, institut papírových novin chybí, máte právě nyní šanci to změnit. ...

číst článek »

Konečná, známá komunistická intelektuálka, v Českém rozhlase dále sdělila například to, že rezoluce, kterou europoslanci říkají, že už je fakt nebaví posílat unijní peníze jednomu z premiérů do jeho kapsy, je prý vlastně útok na celou V4. Zastávala se prezidenta Miloše Zemana a pomlouvala senátora Pavla Fischera. Zeman je podle ní zřejmě zcela v pořádku a senátoři se pletou. Jak je Miloš Zeman funkční a v pořádku, jasně ukázal i ve čtvrtek na návštěvě Rakouska. Sám si ani nenasadil roušku.

A kdo vlastně je Kateřina Konečná? Je jí 40 let, posledních 21 let je ve státem placených funkcích například jako poslankyně v poslanecké sněmovně, od roku 2014 pak zasedá v europarlamentu, kterým komunisté sice pohrdají, ale za nějakých těch 175 tisíc měsíčně od europarlamentu se to pohrdání dá překousnout.

Zdroj