Krásná modelka zemřela po operaci mandlí. Krvácela stejně jako Adámek

1 týden starý 9

Brazilská modelka Gleycy Correirová podstoupila operaci mandlí v dubnu na soukromé klinice. Pět dní po zákroku u ní začalo masivní krvácení. Dívka utrpěla také zástavu srdce a lékaři ji museli uvést do umělého spánku. V kómatu strávila 77 dní a v pondělí 20. června zemřela, píše web Daily Mail.

„Oběť, která podlehla komplikacím po operaci, byla několik týdnů v kómatu. Miss Costa do Sol CNB Miss Continentes Unidos Brasil 2018 zemřela. Na Gleycy budeme vždy vzpomínat pro její krásu, která spočívala i v moudrosti, radosti a empatii,“ uvedla na svém webu organizace Miss Brasilo.

Correirová se těšila pozornosti také na sociálních sítích. Jen na Instagramu měla přes 55 tisíc sledujících. Poté, co upadla do kómatu, převzali její stránku příbuzní, kteří na jejím profilu sdíleli modlitby.

Correirová se kromě modelingu věnovala také podnikání. Na sociálních sítích pak často mluvila o svém dětství, kdy vyrůstala v chudobě. „Nikdy nebudeme vědět, jak jsme silní, dokud být silný nebude naší jedinou volbou,“ napsala několik měsíců před smrtí. „Opravdu jsem se nenarodila v zlaté kolébce, ale jsem na to hrdá, opravdu hrdá,“ uvedla dívka.

Operace mandlí dopadla před lety tragicky také pro Adama Vyčítala z Česka. Tehdy osmiletý chlapec podstoupil v květnu 2017 v Pardubické nemocnici běžnou operaci. Čtyři dny nato ale začal krvácet a upadl do bezvědomí. Nakonec skončil v bdělém kómatu, ze kterého se dodnes neprobral.

Zdroj