Kubalík vystřelil Chicagu první bod, Zacha si připsal asistenci

3 měsíce starý 20

Reuters

Pro Chicago se duel s New Jersey od začátku vyvíjel nepříznivě. Devils poslal do vedení již v 17. sekundě Dougie Hamilton, jenž střelou z osy hřiště využil Zachovu nabídku. Blackhawks na začátku druhé třetiny zásluhou přesilovkové trefy Alexe DeBrincata srovnali, ale Ďáblové si vzali vedení zpět. V 48. minutě zvýšil náskok na dvě branky Andreas Johnsson, Chicago však v závěru dokázalo srovnat.

V 57. minutě vystřelil naději Kirby Dach a v čase 59:34 srovnal svým druhým gólem v ročníku Kubalík. Český reprezentant využil šikovného přistrčení od Brandona Hagela a překonal přesouvajícího se brankáře Jonathana Berniera.

Prodloužení opět patřilo hokejistům New Jersey, rozhodující trefu vstřelil na konci 61. minuty Jack Hughes.

NHL:

Philadelphia - Vancouver 4:5 po sam. nájezdech, New Jersey - Chicago 4:3 po prodl., Anaheim - Minnesota 1:2.