Kutil Tim se přede mnou producíroval nahý, tvrdí Andersonová. Přiznala, že ji v dětství týrali

4 měsíce starý 34

Ve své autobiografii, která vychází 31. ledna, Andersonová vzpomíná na své dětství i pozadí svého kariérního vzestupu. Mimo jiné také píše i o nepříjemném incidentu, který údajně zažila během natáčení seriálu Kutil Tim.

„První den natáčení jsem vylezla ze šatny a Tim byl v chodbě v županu. Rozvázal si ho a bleskově se mi odhalil, byl pod ním úplně nahý,“ vylíčila americká herečka a sexbomba 90. let.

„Řekl, že to je fér, protože mě taky viděl nahou, a podivně se zasmál,“ uvedla Andersonová, které bylo v té době 23 let. Allen zřejmě narážel na její nahé fotografie, které se objevily v pánském časopisu Playboy, uvedl web Variety.

Hlavnímu hrdinovi amerického sitcomu bylo tehdy 37 let. Pro Andersonovou to byl jeden z jejích prvních hereckých počinů.

Reakce Tima Allena na sebe nenechala dlouho čekat. „Ne, to se nikdy nestalo. Něco takového bych nikdy neudělal,“ hájil se herec v rozhovoru pro Los Angeles Times.

Chůvu chtěla zabít cukrovou tyčinkou

V rozhovoru pro deník Mirror pak 55letá herečka přiznala, že byla v dětství zneužívaná vlastní chůvou. Tehdy jí bylo pouhých osm let. „Měla jsem chůvu a rodiče si mysleli, že je skvělá, protože pořád nosila dárky. Ale obtěžovala mě,“ přiznala Andersonová. „Byly to tři nebo čtyři roky týrání. Snažila jsem se před ní chránit svého bratra,“ popsala.

Andersonová prý dokonce pomýšlela na to, že chůvu připraví o život. „Pokusila jsem se ji zabít. Chtěla jsem ji bodnout do srdce cukrovou tyčinkou, a pak jsem jí řekla, že chci, aby umřela. A ona skutečně následující den zemřela při dopravní nehodě,“ doplnila. V té době prý věřila, že na tom měla svůj podíl.

„Věřila jsem, že jsem ji zabila svou kouzelnou myslí, a nemohla jsem to nikomu říct. Byla jsem si jistá, že jsem to udělala. Přála jsem si její smrt a ona zemřela,“ dodala Andersonová.

Zdroj