Kvůli lásce se Agáta vzdává své neřesti. Trochu ji prudím, přiznává Soukup

5 měsíce starý 82

Hanychová tvoří se Soukupem pár od června, už si ale vyzkoušeli i společné bydlení. Několik týdnů prožili ve španělské Marbelle, kde má známý český podnikatel vilu. Na návštěvu za nimi jezdila i její rodina. Nikoho proto nepřekvapí, že se začaly šířit spekulace o tom, zda se milenci už nezasnoubili. To ovšem 37letá influencerka popřela. „Na ruce prstýnek nemám, takže zasnoubená nejsem, to bych neskrývala,“ přiznala.

Vzápětí vyvrátila i řeči o tom, že je těhotná. „Nejsem. Tohle je zatím předčasný téma. Ale nikdy neříkám nikdy,“ svěřila se deníku Blesk Hanychová.

Ocenila, jak se mediální magnát chová k jejím dětem. „Ve Španělsku si Jaromír hrál s mou dcerou Miou hodiny v moři. Bylo hezký, jak ji nosil na koni, když ji bolely nohy. Za tohle jsem vděčná, všechno bylo krásný,“ řekla zamilovaná modelka.

Snažím se, fakt jo

Aby i ona potěšila jeho, rozhodla se, že přestane kouřit. „No, snažím se, fakt jo. Koupil mi všemožné elektronické cigarety, tak uvidíme,“ řekla známá influencerka.

Soukup jí totiž už nejednou dal najevo, že se mu to nelíbí. „S tím ji trochu prudím a provozuju mírný nátlak. Počítám jí vajgly v popelníku a vždycky, když si zapálí, zvednu obočí, jestli je to nutný,“ prozradil Soukup před několika týdny během živého vysílání na Instagramu. Vzápětí svou partnerku pochválil, že se zlozvyk snaží omezit. „Agáta to omezuje, včera vykouřila jen sedm cigaret,“ dodal.

Zdroj