Lambora v objetí s „růžovou“ zpěvačkou: Přizvala ho k duetu, jen u zpěvu to neskončilo

5 měsíce starý 72

Zpěvačka Tereza Mašková má pro své fanoušky hudební dárek, do kterého se premiérově zapojila autorsky. Na nové desce s názvem Svět je málo růžový zazpívá i herec Marek Lambora.

„Terezka mi volala, že připravuje nové album a má duet, tak jsem si říkal, že by bylo super si zahrát v klipu,“ popsal oblíbený herec. Mašková ale navrhla, že by píseň nazpívali spolu. To se jí prý Lambora nejdříve snažil rozmluvit, ale nakonec podlehl.

„A pak Terka říkala: ,A kromě toho zpívání budeš v tom klipu ještě tančit.‘ Já jsem teda dlouho netančil, ale řekl jsem si, že jdeme do toho, já to miluju,“ doplnil Lambora.

Titulní píseň k novému albu se jmenuje Náš příběh a Mašková si pochvaluje i videoklip, který je prý úplně jiný, než kdy točila. „Píseň je o tom, co každý z nás v životě prožívá – vztahy, láska, nenávist, zoufalství – a proto tanec, v němž se to dá krásně znázornit,“ popsala zpěvačka.

Hvězdnému tanečnímu páru daly asi nejvíce zabrat „zvedačky“. „Anička choreografka přišla s tím, že tam bude 800 zvedaček, tak jsme říkali: ,Jo, ale jak se to naučíme?‘“ poznamenal s úsměvem Lambora. Nakonec museli pro klip zvládnout jen asi pět takových prvků.

„Já mám ze zvedaček totální blok ještě ze školy. Ale mám radost, že to jde a že mě chudák Mára uzvedne,“ smála se Mašková.

Na výslednou taneční choreografii se můžete podívat už v neděli 23. října, kdy bude mít videoklip k singlu Náš příběh premiéru.

Zdroj