Lela Vémola zaskočila fanoušky proměnou. Sama sobě se líbím, říká

2 měsíce starý 37

„Je mi 33 let a nikdy jsem neměla tak hubené nohy jako teď. Mám z toho opravdu radost,“ napsala k fotografii na svém Instagramu Lela. Svým fanouškům pak prozradila recept, jak se dostat po porodu co nejrychleji do formy. „Nejím pečivo, jen jednou za čas. A důležitý je pohyb, a to jakýkoliv. V noci nevyjídám ledničku, jím menší porce a nepřejídám se. Ale dopřeji si sladké i těstoviny, když si to tělo žádá,“ popsala.

Redakci Extra.cz se poté svěřila, že od svatby zhubla dalších 3,5 kilogramu. „Plánovala jsem zhubnout, protože se takhle sama sobě líbím. Po druhém porodu se mi podařilo zhubnout, ale ty poslední 3 až 4 kila jdou strašně těžko dolů,“ přiznala.

Lela přivedla na svět syna Rockyho teprve před osmi měsíci. S Vémolou pak vychovává ještě dvouletou dceru Lili.

Těhotná určitě nejsem

Vémolovi měli svatbu letos v červenci. Lela si na svůj velký den nechala ušít šaty podle svých představ. „Už jako malé děvčátko jsem měla o svých svatebních šatech nějakou představu a celé ty roky se mě ta představa držela, jak by měly vypadat ty vysněné. Po tolika letech se mi to splnilo,“ svěřila se webu Extra.cz manželka jednoho z nejúspěšnějších českých zápasníků MMA. Šaty se prý šily několik měsíců. „Jsou tak nádherné, že když jsem si je oblékla, tak jsem se rozplakala. Byl to pro mě velmi silný emoční pocit,“ přiznala.

Krátce po svatbě se začaly šířit spekulace, že je těhotná. To ovšem slovenská kráska ihned vyvrátila. „Je to nesmysl. Těhotná určitě nejsem. To bych nemohla pít na svatbě alkohol. To bych těhotná určitě neudělala,“ řekla redakci Showtime. Vzápětí doplnila, že se během veselky nikterak neomezovala.

Zdroj