Mám pro vás nabídku. 18. 1. mám výslech. Komisař Kozák dělá jen svou práci. Já se týrám dobrovolně osm let. Hele, budu trochu ...

3 měsíce starý 21
Mám pro vás nabídku.

18. 1. mám výslech. Komisař Kozák dělá jen svou práci. Já se týrám dobrovolně osm let. Hele, budu trochu otravovat zase s Vítem.
Na revanš budu stručný a srozumitelný.

Rozhodl jsem se ukázat policii pár příběhů, tváří, jmen, lidí, co kvůli důležitosti Máry coby informátora, stály za to nedostat šanci.

Každý z těch příběhů podám souběžně jako TO a 100x ho rozešlu do všech směrů.

Každý status bude srozumitelný, limit 500 slov. Nebude jich více jak šest, sedm.

Je to tvrdé vůči některým obětem, ale takový Roman Zizič je tam za 1,5 milionu EUR a desátý rok stále věří, že je spolupachatel a peníze se mu vrátí. S trochou štěstí nevyhraji nikdy a on takto dožije. Pravda bych ho zabila.

Vezmu vždycky nějaký hlod z toho obvinění a přiřadím k němu příběh. Skalní budou rádi. Vy ostatní oči v sloup (Šakal a pár chytráků mě poučí, jak to dělám blbě) a oběti budou nasrané. Ale třeba se něco změní... Vůbec nevím, jak udělám (snad letos) to, kvůli čemu jsem teď vyšetřovaný - vydám tu knihu. Asi vyjde anonymně a bude zadarmo. Nevím.

Tak jdeme na to jo. Nečekejte žádný dardy. Dělám jen to, co by udělal každý, vědět to, co já. A pan vyšetřovatel jen dělá svou práci.

A výborně mi v tom obvinění vysvětluje, že zákony platí pro všechny.

Až na Víta posledních pár let.

Budu vděčný, když mě na revanš ušetříte blbejch poznámek typu: "Stojí to to za to?"

Tohle nebude o mě.... Hele a výslech 18. 1. a do tý doby to musím stihnout.....

Jo, letos to vydám. Kdyžtak to dopíšu v kriminále. Dva, tři měsíce mi dají.

Na Vánoce jsem posílal šedesát tisíc za minule.

Patří mi to.

A můžu si za to sám.

Ale co ti, o kterých chci psát.. Někteří to popřou. Roman na mě chtěl pustit v Bratislavě psa, když jsem se pokoušel ho konfrontovat...

No nic, tak díky za pochopení. Víte, já dostal pod stromeček to obvinění a rozhodl se, že ta kniha bude Silvestrem 2020 končit.

Mára vysmátý, já opět stíhaný a pak Kozák z I oddělení svědomitý...

Systém policejních informátorů, odměn, dohledu atd je dobře nastavaný. Neveřejný, vše v režimu vyhrazeno. Nejde to jinak. Policie České republiky ví, co dělá. Až na jednu chybu v Matrixu....

Ukážu vám pár důsledků jejího přehlížení.... Začnu tou vizitkou, tak je strašně smutná a .... nic víc není... a pak Roman.... pak Danův okradění tatínek se synem... pan Máša... Nezvěstný "Maliňák" a opravdový, bohužel zesnulý Maliňák..... pravdu o Mirce Čejkové na stránku nedostanu, to až v knize, ale povím vám, proč se kniha měla jmenovat Zloděj nadějí.

A ná závěr ukážu Spartě Praha pár ksichtů. Některé občas hrají v klubových prostorách, během západů, ve VIPce Márovi obchodní ředitele Sparty.

A žádný z těch postů nebude delší než tohle. To jde ne? 471 slov.. plus citát z obvinění…..

..Označní „policejní ráfek“ nepovažuje komisař za údaj, který by byl způsobilý značnou měrou ohrozit vážnost oznamovatele u spoluobčanů. Informátora obecně, tedy osobu spolupracující s policií, pomáhající při odhalování odhalování tr. činnosti, nelze považovat za společensky škodlivou.

Zdroj