Matteo má podle mě pravdu! Co myslíte Vy? :-) Italská prokuratura chce proces s naším kamarádem a partnerem SPD senátorem Matte...

1 měsíc starý 19
Matteo má podle mě pravdu! Co myslíte Vy? :-)

Italská prokuratura chce proces s naším kamarádem a partnerem SPD senátorem Matteem Salvinim za to, že se před dvěma lety jako tehdejší ministr vnitra a předseda protiimigrační strany Liga rozhodl blokovat na moři loď se 163 nelegálními migranty. Matteo držím Ti palce! Nebudeme ustupovat probruselským sluníčkářských neomarxistům, kterými se i u nás v ČR politika i soudy jen hemží.

Matteo Salvini čelí za odmítání migrantů v pozici ministra vnitra obvinění z únosu a zneužití pravomoci, za což by mu v případě odsouzení hrozil trest až 15 let vězení. Kauzu projedná soud v Palermu v rámci předběžného řízení – soudce nyní musí rozhodnout, zda žádosti prokuratury vyhoví a zahájí proces.

Matteo se soudního výsledku neobává. „Jsem hrdý na to, že jsem svou prací chránil svou zemi, a to za respektování zákonů, a že jsem tím probudil Evropu a zachránil životy. Pokud mi to má způsobit problémy a trápení, pak je rád přijmu,“ uvedl Matteo Salvini, který v sobotu před soudem svůj krok v Palermu ze srpna 2019 hájil.

A já vyzývám - pojďme společně zatáhnout za jeden provaz! Vyzývám menší vlastenecké či euroskeptické strany, aby netříštily síly, a podpořili největší vlasteneckou stranu, kterou je SPD. Tak máme jedinou šanci uspět nad probruselskými stranami. Je potřeba zahodit osobní ambice a politikaření. V letošních volbách do Sněmovny v říjnu půjde totiž doslova o zachování svobody a existence naší republiky. Jakýkoli propadlý hlas pro strany, které nemají jasnou šanci překročit 5% hranici volitelnosti, znamená v důsledku posílení hlasů pro koalice Pirátů a ODS.

Správnou cestu všem vlastencům ukázal vloni Jaroslav Foldyna, který se stal členem SPD a posílil naše řady na 19 poslanců. Vlastenci táhnou za jeden provaz! Pojďte i vy s námi! A moc Vám všem děkuji za podporu SPD a slibuji, že budeme nadále ze všech sil prosazovat náš politický program!
Hnutí SPD je jedinou vlasteneckou stranou v České republice, která prosazuje politický program také na evropské úrovni spolu s nejsilnějšími evropskými vlasteneckými stranami a tvoříme s nimi i společnou frakci v Evropském parlamentu.

Spolu s francouzským Národním shromážděním (Rassemblement National) Marine Le Penové a SPD jsou členy naší vlastenecké frakce Identita a demokracie (ID) například italská Lega Mattea Salviniho nebo holandská Strana pro svobodu Geerta Wilderse. Podpořte prosím SPD ve volbách, ať netříštíme hlasy, a ať je hlas vlastenců v České republice i v Evropě co nejsilnější! Děkuju! Vlastenci volí SPD. Česká republika na 1. místě! 👍❤🇨🇿🇨🇿🇨🇿

Zdroj