Medveděv opět vulgárně napadal západní politiky. Prý trpí slovními průjmy a mají špinavé pleny

před 2 měsíce 64

Ruský exprezident a expremiér Dmitrij Medveděv opět ve svém příspěvku na sociální síti Telegram napadl západní státníky a označoval je vulgárními pojmy. Kritizoval, že komentovali obsah rozhovoru bývalého novináře televize Fox News Tuckera Carlsona s Vladimirem Putinem.

Podle Medveděva nebývá zvykem, že politici komentují takové věci a mají místo toho vydávat vlastní prohlášení.

„Dva z největších politiků naší doby – podivínský Brit Sunak a čistokrevný skopčák Scholz – začali hodnotit rozhovor ruského prezidenta s Tuckerem Carlsonem. Nelíbí se jim, nelíbí se jim argumenty a nelíbí se jim vůbec nic. Co na to říct?“ ptá de Medveděv.

Exprezident dále píše, že „někteří lídři západního světa měli prodloužený tekutý průjem“. Putinovy výklady označil za „vynikající lekce ruských dějin, při jejichž poslechu mnozí občané západních zemí poprvé našli na mapě světa ‚Ukrajinu'“. Prezidenta Joe Bidena pojmenoval „dědeček Dementius“ a naznačuje, že Biden ani neví, kdo byl první prezident Spojených států.

„Brzy si všichni ti Sunakové, Scholzové, Macronové (alias Mitterrandové v případě dědy Dementia) a další Bideni vymění ušpiněné pleny a narovnají svěšená ramena, ale jejich slovní průjem bude pokračovat. To je totiž jejich hlavní každodenní práce. To je to, co předkládají svým voličům. A v tom se jim nikdo nevyrovná,“ zakončil Medveděv.

Zvláštní způsob vyjadřování má Medveděv již delší dobu.

„Tito podělaní pozorovatelé jako by zapomněli, že ještě nedávno jsme obdivovali rozpad celé americké politické mašinérie a ovládnutí Kapitolu. A teď se zájmem sledujeme, koho a jak si dlouho trpící americký lid zvolí – šourajícího se staříka s akutní demencí, nebo mladistvého stárnoucího playboye s manýry provinčního diktátora,“ psal například loni v červenci.

Zvláštnosti Medveděvova chování komentátoři přisuzují alkoholismu, nebo uvažují o snaze bývalého vysoce postaveného činovníka dávat najevo svou loajalitu, aby se vrátil do politického života. Po zbavení funkce premiéra je nyní pouze místopředsedou Bezpečnostní rady Ruské federace.

Přečtěte celý článek