Meghan je panovačná, Harry selhal. Otec vévodkyně se pustil do páru, prý podvádí své děti

4 dny starý 4

„Harry a Meghan připravují malého Archieho a Lilibet o možnost vídat se s prarodiči,“ prohlásil ve středu otec vévodkyně Thomas Markle. V rozhovoru pro australskou televizi také dodal, že by se rád setkal s dvouletým Archiem a tříměsíční Lilibet. Jeho slova cituje web Daily Mail, o tvrdé kritice ale píší média i mimo Spojené království.

Sedmasedmdesátiletý Meghanin otec obvinil manželský pár, že se k dětem chová „strašně nespravedlivě“, když je drží stranou od příbuzných, a to včetně královny, uvedl ve středečním rozhovoru otec Meghan.

Thomas Markle sdělil, že jediným členem rodiny, který má v současné době pravidelný přístup k dětem, je matka Meghan Markle a jeho bývalá manželka Doria Raglandová.

V rozhovoru však přislíbil, že nevyužije právních cest, aby se s dětmi mohl vídat a prohlásil, že nechce, aby byly děti využívány jako pěšáci. „Pokud to půjde, nemělo by se jich to dotknout, jsou to jen děti. Takže zatím počkám,“ prohlásil.

Tento přístup manželské dvojice však považuje za velmi nespravedlivý. „Budu trpělivě čekat, až budou připraveni mi je přivést ukázat. Ale dokud bude mít moje dcera postoj, že nechce, abych je viděl, tak to tak bude,“ podotkl.

Podvádějí své děti

A nelíbí se mu ani to, že s dětmi žijí v Kalifornii. „Byl bych rád, kdyby se všichni čtyři vrátili do Anglie a plnili si své povinnosti. Je to lepší pro děti i pro ně. Tím, že se nevrátí, podvádějí své děti. V Anglii se jim také dostane mnohem lepší ochrany,“ sdělil Markle.

Markle dokonce označil svou dceru za panovačnou. „Věřím tomu na sto procent. Moje dcera je velmi panovačná,“ zopakoval. A nit suchou nenechal ani na princi Harrym. „Myslím, že Harry jako manžel naprosto selhal, protože kdyby za mnou přišla manželka a řekla, že má psychické problémy a přemýšlí o sebevraždě, dostal bych ji přímo k lékaři,“ argumentoval.

Není to poprvé, co Meghanin otec pronesl takováto tvrzení. Po březnovém rozhovoru páru s Oprah označil prince za usmrkaného a obvinil ho, že jeho dceru nepodporuje. Už tehdy si stěžoval, že děti nevídá. „Budu velmi zklamaný, pokud svou vnučku nikdy nebudu držet v náručí. 18. července mi bude 77 let. Většina Markleových se nedožívá více než 80 let. Nechci vzbuzovat soucit, jen říkám, že je to realita,“ stěžoval si tehdy.

Zdroj